ANNE - ÇOCUK

Abiye kıyafette kişiye özel tasarımlar...

Aşk-ı Memnu dizisindeki abiye kıyafetlerin yaratıcı markası: CLOSH
 
   
 
 
     

Abiye giyimde adını sıkça duyuran CLOSH, 2008 yılında Selvin ve Serli’nin moda üzerine yaptıkları tasarımları hayata geçirmesiyle can buldu. Yola çıkış noktalarında kaliteli tasarımları uygun fiyatla müşteriye ulaştırmayı hedeflediler. Ortakları Nerime ERCAN da bu hedeflerini gerçekleştirmede büyük yol oynadı. Aşk-ı Memnu dizisindeki abiye kıyafetlerin yapımcıları olarak karşımıza çıkan CLOSH ekibi şimdilerde mezuniyet, kilise- sinagog düğünü ve özel davetlerde bayanların bir numaralı tercihi olmuş durumda.



CLOSH ekibi, tasarımlarında genellikle dönem kıyafetlerinden özellikle de Helenistik ve Victoria döneminden esinleniyorlar. Kişiye özel tasarımlarında kendi fikirlerini ve müşterilerinin isteklerini harmanlayarak onlara en uygun tasarımı oluşturmayı hedefliyorlar.

Bu yılın favorileri renkleri arasında uçuk pembe, fildişi ve gri gibi pastel renkler yer alırken, kullanılan malzemelerin başında mikado, ipek sifon, ipek santuk, saten duşes, krep, cadena saten gibi %100 ipek kumaşlar geliyor. Tasarımlara son noktayı koyan aksesuarlar ise el yapımı çiçekler, kristal-yarı değerli taşlar ve teknik olarak kullanılan birtakım malzemeler olarak karşımıza çıkıyor.

Düğün, nişan, özel davet gibi günlerin yoğunlukta olduğu şu günlerde gecenin pırıldayan davetlisi olmak için siz de CLOSH’a uğramadan seçiminizi tamamlamayın.

Web: www.closhboutique.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>