ANNE - ÇOCUK

Minikler bu kış rengarenk

Modacılar bu Sonbahar-Kış sezonu için tüm hazırlıklarını tamamladı. Minikler bu kış her zamankinden daha da şık olacaklar.
 
   
 
 
     
Modacılar bu Sonbahar-Kış sezonu için tüm hazırlıklarını tamamladı. Minikler bu kış her zamankinden daha da şık olacaklar. Kreasyonların temalarında ise kızlarda cıvıl cıvıl renkler ve çılgın baskılar, erkeklerde ise havacılık ve araba yarışları vurgulanıyor.

Moda dünyasında her geçen gün yaşanan gelişmeler çocuk modasını da yakından ilgilendirmeye devam ediyor. Önümüzdeki Sonbahar-Kış sezonu ile ilgili olarak çalışmalarını tamamlayan çocuk moda sektörü, oldukça iddialı.


Konusunda Türkiye’nin ilk ve tek fuarı olan ve 2-4 Eylül 2005 tarihinde İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilecek Çocuk Moda Fuarı ile ilgili açıklamalarda bulunan İhlas Fuar Genel Müdürü Hüseyin Boz, Sonbahar-Kış sezonu hazırlıklarının tamamlandığını ve sektörün uluslar arası arenalarda mücadele etmeye hazır olduğunu belirtti.

BEBEKTE TEMA RAHATLIK

Yeni kreasyonlarla ilgili Boz şu bilgileri verdi: “2005 Sonbahar-Kış kreasyonunu bebek, mini ve kids olarak inceleyecek olursak, bebekte bu sene kızlarda pudra pembesi, somon, krem ve toz mavisi renkleri görüyoruz. Erkeklerde ise her zaman olduğu gibi mavi baskın durumda. Bebeklerde ana tema ise rahatlık ve sağlamlık oldu.”


MİNİ’DE TEMA ARABA YARIŞLARI

Mini serisine de değinen İhlas Fuar Genel Müdürü Hüseyin Boz, kızlarda pastel ve sıcak renkleri görebilmenin mümkün olduğuna değinerek, baskı ve nakışların da baskın olduğunu kaydetti. Boz, mini erkeklerde ise mavi, haki ve bej renklerin yanı sıra kırmızıya da ağılık verildiğini belirtti. Ana temayı ise havacılık ve araba yarışı olarak açıklayan Boz, bu sene tüm kreasyonlarda değişik nakış tekniklerinin de kullanıldığını söyledi.


YAŞASIN KIDS RENKLERİ

Kids kreasyonları ile ilgili olarak ise Boz şu açıklamalarda bulundu: “Sonbahar-Kış kids serisinde kızlarda bu sezon pembe, fuşya, oranj renkleri ağırlıklı göreceğiz. Pullu, taşlı baskılar, büyük çiçek nakışları ve kız yüzleri baskı olarak bol bol kullanıldı. Erkeklerde ise soğuk kış renkleri, koyu yeşiller, kiremit ve denim kombinasyonları yakışıklı miniklerin beğenisine sunulacak.”

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>