ANNE - ÇOCUK

Turkuazoo Sualtı Sirki Şovu Tüm İzleyenleri Büyüledi!

Turkuazoo’da, sömestir tatiline özel hazırlanan Sualtı Sirkinin renkli ve eğlenceli şovunun ön gösterimi gerçekleşti.
 
   
 
 
     

Çocuklarıyla birlikte hem keyifli hem de kaliteli zaman geçirmek isteyen tüm ailelerin buluşma noktası olan Turkuazoo, sömestir döneminde de eğlenceli şovlar ve keyifli aktivitelerle unutulmaz anlar yaşatacak.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Sualtı Sirki ön gösterimi izleyicilerinden tam not aldı. Eğlenceli şovların olduğu, renkli kostümlerin görsel şölen yarattığı Sualtı Sirki, küçük büyük tüm izleyicileri büyüledi.

Ön gösterimi gerçekleşen ve Su International Sualtı Balesi tarafından düzenlenen Akrobatik Sualtı Sirk Gösterisi’nde, su balesi ve senkronize yüzmede ülkemizi çeşitli organizasyonlarda temsil etmiş ve derece kazandırmış Türk Milli Takımı sporcularından oluşan 5 kişilik bir grup performans sergilemeyi sürdürecek. 1-2-3-4 Şubat tarihlerinde Turkuazoo’yu ziyaret eden çocuklar, sualtı sirkinin birbirinden renkli gösterileriyle eğlenceye doyacak.

Ödüllü senkronize yüzücüler, sualtında birbirinden renkli kostümlerle bale, jonglör ve senkronize yüzme gösterileri yapacak olan Sualtı Sirki, Turkuazoo’yu ziyaret edecek tüm izleyicilere keyifli zamanlar yaşamayı vaad ediyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>