AŞK - CİNSELLİK

Aşka hazırlıklı olun

Hayatınızda biri yok diye eve kapanıp oturmak niye? Kendinizi toparlayın ve yeni bir sevgiliye yelken açmak için hazırlanın... İşte kendinizi yenileme ve yeni sevgili bulma rehberi…
 
   
 
 
     
Kendinizi yenileyin

Yeniliklere açık olun. Arkadaşlarınızla yeniliklere açık bir parti verin. Herkes yeni birilerini getirsin. Böylece tanışabileceğiniz birçok kişi ortamda olacaktır. Eğlenceye vakit ayırın Hiç beklemediğiniz bir anda aşk sizin de kapınızı çalabilir. Buna inanmıyor musunuz? Fakat bu olması gerektiği zaman beklediğiniz şey olacaktır. Siz bu arada eğlenmenize bakın. Arkadaşlarınızla dışarı çıkın, bol bol gülün, eğlenin. Kim bilir belki de attığınız kahkahalar birinin kulağına gidebilir.

Rahat olun

Şunu bilmeniz gerekir biri ile tanışmadan önce kendinize güvenmeniz gerekir. Kendine güvenmeyen birine başkası da güvenemez.

Cafe’lere gidin

Biri ile tanışmak için her gece barlarda dolaşmanız gerekmiyor. Bir dergi alıp, kahve içmeye gidebilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın bu arada çaktırmadan etrafa bakın. Belki size uygun biri ortalıklarda dolaşıyordur.

Internet’i kullanın

Günümüzde birçok kişi Internet yolu ile tanışıyor. Siz de bunu deneyebilirsiniz. Ortak fikirleri paylaştığınız biri ile ilk önce sanal alemde takılır sonra da gerçek dünyada beraber olursunuz. Bu arada, yeni kız arkadaşlar edinerek daha farklı ortamlara girip, daha farklı şeyler yapabilirsiniz.

Alışverişe çıkın

Alışveriş yeni bir erkekle tanışmanın en iyi yollarından biridir. Size bir tavsiye yakışıklı erkeklere rastlayacağınız en iyi reyon tabii ki "erkek" reyonudur.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>