AŞK - CİNSELLİK

Düzenli Seks, Sağlıklı Vücut

Seksin çoğunlukla gece yatakta, tercihen uyumadan önce yapılan bir aktivite olduğu düşünülür. Fakat...
 
   
 
 
     

Araştırmalar, düzenli seksin insanların kendilerini sağlıklı hissetmelerine ve öyle görünmelerine yardımcı olabileceğini göstermiştir.

Seksin çoğunlukla gece yatakta, tercihen uyumadan önce yapılan bir aktivite olduğu düşünülür. Fakat yoğun bir iş gününün ardından, kimi zaman yeterli enerjiniz kalmayabilir. Bu yüzden size tavsiyemiz günün erken saatlerini tercih etmeniz.

Seks sadece bedenleri değil, ruhları ve kalpleri de birleştirir. Kalite arttıkça sıklık da yükseliyor tabiiki. Kişi kendini ve partnerini ne kadar iyi tanırsa cinsel deneyimi daha etkin ve güzel yaşama fırsatı yakalar. Cinsellikte zirve konusunu skor yönünden değil de duygusal yönden ele alacak olursak cinsel yaşantımız o denli kaliteli olur.

Cinsellik için gerekli ortamın yaratılması loş ışık ve hafif müzikten ibaret değildir. Doğru atmosferi oluşturmak konsantrasyonu günlük yaşamdan sevişme serüvenine doğru kaydırmak ses tonunuzdan tutun da zamanı, yeri, duyuları ve psikolojiyi doğru biçimde kullanmaya bağılıdır.

Düzenli bir cinsel yaşam acıları azaltır. Cinsel tatmin acı eşiğini yükseltir. Bu da endorfinin etkilerinden biridir. Cinsel ilişkinin gevşetici etkisi, kas çekilmelerinde meydana gelen acıları da hafifletir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>