AŞK - CİNSELLİK

Erken Boşalmayı Önlemek Sizin Elinizde!

Erken boşalma diye adlandırılan sıkıntı bir cinsel yetersizlik değil, çözümü olan bir sorundur.
 
   
 
 
     

Erken boşalma cinsel problem veya yetersizlik gibi görülse de aslında bir problem olmayıp bir cinsel uyumsuzluktur. Oysa sağlıklı bir cinsel ilişkide unutulmaması gereken en önemli şey uyum. Bu yüzden de gerçek anlamda ortada bir erken boşalma sorunu olmayıp erkeğin kadının orgazmından önce veya ona ruhen yetecek kadar beraber olamadan boşalması bir cinsel uyumsuzluk ortaya çıkaracaktır.

NASIL KONTROL EDİLİR?

Boşalma bir ateşleme mekanizması olup, başladığı zaman hiç kimse hiçbir yolla onu bastıramaz, geciktiremez, denetim altında tutamaz. Yapmamız gereken şey, ateşlenme noktasına gelmeden sistemi yavaşlatmak, durdurmak veya kontrol altına almaktır. Erkeğin erken boşalmasını engellemek için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Genelde kişiler önce bunları kendileri denetlemekte başarılı olamayınca hayal kırıklığına uğramakta, panik olmaktadırlar. Bu sorunun çözümü bir uzmandan destek almaktır. Hatta bu hayal kırıklıkları giderek bir sertleşme sorunu halini de almaktadır.

Sistemli bir uygulama, eşler arası ve doktorunuz veya seks terapistiniz ile uyumlu çalışma gereklidir ve eğer düzenli uygulanırsa çok kısa sürede bu sorun ortadan kalmaktadır.

Bu konuda profesyonel destek almak, bir seks terapi merkezine baş vurarak bu sorunu daha kısa sürede çözmek de mümkün.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>