AŞK - CİNSELLİK

Kapısını Çal!

Birisinden hoşlanıyorsunuz ve onun sizi farketmesini istiyorsunuz. İşte bu yolda sizi motive edecek birkaç ipucu…
 
   
 
 
     

Hoşlandığınız kişinin kalbini kazanmak için yapmadığınız şey kalmadı fakat hala bir sonuca ulaşamadınız. İşte bu yolda sizi motive edecek birkaç ipucu…

• Aşk hali bir bağımlılık halidir. Eğer onun size aşık olmasını istiyorsanız onun duygusal ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Bu şekilde o da size bağımlı hale gelecektir.

• Özgür olmak insanlara her zaman çekici geldiği gibi birisine bağımlı olma fikri de birçoğumuz için son derece iticidir. Hoşlandığınız insanı etkilemek istiyorsanız, ondan uzak durmaya çalışmalısınız.

• İnsanlar her zaman elde edemediklerini ister. Bu yüzden ona tamamen kendinizi vermeniz ilk aşamada çok yanlış bir hareket olur. Kendinizi yavaş yavaş ona tanıtır ve ona yavaşça yaklaşırsanız onda merak duyguları uyandıracağınız için size ilgi duymaya başlayacaktır.

• Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınızı tüm çıplaklığıyla ortaya dökmeden önce biraz zaman geçmesine izin verin. Cinselliği ise en son planda yaşamanızda fayda var. Onun duygularınızı ve vücudunuzu merak etmesini sağlayın.

• İnsanların bilinçli olarak verdiği kararlar aslında bilinçaltında şekillenir. Bu yüzden birlikte olmak istediğiniz kişinin hareketlerinden ve sözlerinden mana çıkarmaya çalışmayın. Siz kararlı davranın ve onu istediğinizi hissettirin. Bu kararlı davranışlarınız karşısında eğer gerçekten sizinle birlikte olmak istiyorsa bilinçaltındaki düşünceleri su yüzüne çıkacaktır.

• İnsanlar genelde kendine güvenli ve etrafına pozitif elektrik saçan kişileri çekici bulur. Bu nedenle kendinize güvenmediğiniz herhangi bir konu varsa bunu es geçip, onun karşısında güçlü bir portre çizmeye bakın.

• Ona tamamen kalbinizi açmadan ona ve onun arkadaşlığına bağlı olduğunuzu belli edin. Fakat bunu hissetmesi zaman alacaktır. Herşeyin bir anda olmasınıı beklemeyin.

• Bir ilişkinin süresi ne kadar uzarsa temeli de o kadar güçlenir. Siz hiçbir şey için acele etmeyin ve önünüze çıkan her türlü olumsuzluktan ders almaya çalışın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>