AŞK - CİNSELLİK

Onunla neden birliktesiniz?

Sevgilinizle neden beraber olduğunuzu oturup hiç düşündünüz mü? İlişkinizi ayakta tutan asıl duygunun ne olduğunu. Bir test havasındaki bu yazımızda siz de kendinizi, ilişkinizi sınayabilirsiniz.
 
   
 
 
     
Herkes kendi ilişkisini, kendi duygularını yaşayıp duruyor. Sonsuza dek sürecekmiş gibi gözüken ilişkiler bir anda biterken, "Nasıl birlikteler" diye baktığınız çiftler yıllarca birbirlerinden kopamıyorlar.

Beraberliği sürdüren sebepler iyi ya da kötü olabilir. Bir test havasında sürüp giden yazıda, siz de kendinizi, ilişkinizi sınayabilirsiniz.

İşte şıklardan bazıları:

İlişkiniz devam ediyor çünkü siz ona tapıyorsunuz

Bu araştırmaya göre birlikte olmanız için kötü bir sebep değil. Yalnız her seçenekte olduğu gibi bunun da olumlu ve olumsuz yanları var. Olumlu çünkü bu bir aşk olabilir. Olumsuz çünkü, "tapma" dediğiniz şey onun sosyal statüsü, yakışıklılığı, mesleği ile ilgili olabilir. Bu da büyük bir risk.

Birliktesiniz çünkü o sizi seviyor.

Aslında mantıklı bir sebep çünkü sevdiğiniz insanın sizi seviyor olması iyi bir durum. Ancak birlikteliğin tek sebebi bu ise korkulacak bir durum.

Onunla birlikteyim çünkü daha iyi birini bulabileceğimi düşünemiyorum.

Berbat bir sebep. Berbat olduğu için de hiç olumlu bir yanı yok. Böyle bir cevap veriyorsanız şu sorulara da mantıklı cevaplar bulmanız gerekiyor. Ondan daha iyi birisi kim? Birini bulmak ne demek? Birini bulmak gerekli mi?

Onunla birlikteyim çünkü o çok iyi bir baba olacak

Bu çok korkunç bir sebep. Tek olumlu yanı sadece evliliğin sözkonusu olduğu bir ilişkide kendini gösteriyor. Çünkü bir çocuk olacaksa ona iyi de bir baba gerekiyor. Olumsuz yanı ise bu mantıktan yola çıkıldığında yanlış kararlar veriliyor olması. Çünkü görüntüler yanıltıcı olabilir. İyi bir babadan kötü bir eş olabilir, dikkat!

Bu sorulara cevap verdiniz ve aradan yıllar geçti, hala birliktesiniz. Peki bütün bu düşündüğünüz şeyler o günkü değerini koruyor mu? Sizi seviyor olması ya da ideal erkek olması yeterli mi? Hala ona tapıyor musunuz?

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>