AŞK - CİNSELLİK

Suçlu Kim?

Suç tabii ki sadece biz kadınların değil fakat biz de ilişkiyi bir an önce ciddi bir temele oturtmak için çabalıyoruz. Bu durumda da....
 
   
 
 
     

Suç tabii ki sadece biz kadınların değil fakat biz de ilişkiyi bir an önce ciddi bir temele oturtmak için çabalıyoruz. Bu durumda da ortaya arkasına bakmadan kaçan bir erkek çıkıyor. İşte bu durumla karşılaşmamak ve sevgilinizi paniğe sürüklemek istemiyorsanız size birkaç küçük ipucunu vermeyi görev biliyoruz.

HER ANINDA YANINDA OLMAYA ÇALIŞMAYIN

Birlikte olmaya başlayalı daha bir hafta oldu fakat siz neredeyse gelecek bir ay için haftasonu planlarınızı yaptınız bile. Tamam belki o da bu fikirlere bayılacak fakat henüz onun her haftasonunu sizinle geçireceğini düşünmek için çok erken. Onu kendinizden soğutmak istemiyorsanız siz planı yapın ve sadece gelip gelmeyeceğini sorun. Bırakın kararı kendisi versin.

GEÇMİŞİNİZİ ORTAYA SERMEYİN

Çocukken yaşadığınız kötü anılar, eski sevgilinizle olan sorunlarınız evet bunları bugüne kadar kimseye anlatmadınız ve şimdi ona anlatmak istiyorsunuz anlıyoruz çok dolusunuz. Ama durun! Anlatmadan önce biraz daha düşünün. Bu ilişki daha doğum sancıları çekerken siz ona doğduğunuz günden bugüne yaşadığınız sorunları anlatırsanız olmaz. Çok iyi tanımadığınız yeni erkek arkadaşınıza geçmişinizle ilgili özel anıları anlatırsanız onu sadece korkutmakla kalırsınız. Sizi üzmeyeceğine dair söz istediğinizi düşünebilir ve bu da kaçması için bir diğer neden olur.

HERKESLE TANIŞMAYA ÇALIŞMAYIN

Sevgiliniz arkadaşlarıyla çok vakit geçiriyor olabilir Siz de bu durumdan rahatsız olabilirsiniz fakat sakın ama sakın dostlarıyla gittiği yerlere ben de gelicem diye tutturmayın. Hatta arkadaşlarıyla bir an önce samimi olmaya da çalışmayın. Unutmayın siz onun birlikte iyi zaman geçirdiği kankası değil sevgilisi olacaksınız. Bırakın o sizi grubu içine sokmaya, arkadaşlarıyla tanıştırmaya çabalasın. Böylece arkadaşları sizi daha kolay kabul edecektir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>