AŞK - CİNSELLİK

Yatakta Bu Hataları Yapmayın

Onu nasıl görmek istiyorsan, öyle görün!...
 
   
 
 
     

BAKIMSIZLIK...

Klasikleşmiş olabilir ama temizlik ve bakım, seks ipuçları arasında hala önemini koruyor. Elbette biraz doğal kokudan ve tüyden zarar gelmez ama altın kuralın "onu nasıl görmek istiyorsan, öyle görün" olduğunu unutmayın. Onun uzamış sakalları ve ter kokusuyla karşınıza çıkmasını istemediğinize göre, siz de bakımınıza özen gösterin.

MİSYONER...

Misyoner iyi bir pozisyondur; göz göze gelmenize ve birbirinize sarılmanıza olanak verir. Dezavantajıysa biraz sıkıcı olmasıdır. İlişkinin ilk evrelerindeki bir saate on beş pozisyon sığdırma çılgınlığı geçince genellikle misyonere geri dönülür ama ilişkinizin sıradanlaşmasını istemiyorsanız yeniliklere açık olun. Uzun süreli cinsel mutluluk için akrobatik hareketlere değil, yalnızca dört-beş pozisyona ihtiyacınız var.

ORAL SEKSE ZORLAMAK

Erkekler oral sekse kadınlardan daha düşkündür. Siz her zaman teklif etmeseniz de "havuzda batırmaca" oynarmış gibi başınızı tutup aşağı yavaşça aşağı itmek türünden kötü alışkanlıklar geliştirebilirler. Bu hareket sizi ikna etmek için pek garantili bir yöntem sayılmaz. Bu soruna karşılıklı bir çözüm geliştirmeniz gerekir. İşte ünlü 69 pozisyonu bu noktada devreye giriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>