AYIN ARMAĞANLARI

Cosmoturk'ü tavsiye et, kazan...

Cosmoturk okurları "TIKLA-KAZAN" banner'ını tıklayarak DVD veya KİTAP kazanmaya devam ediyorlar. İşte 28.haftanın armağanları...
 
   
 
 
     
Cosmoturk'ü 5 arkadaşınıza tavsiye edin, her hafta "DVD" veya "KİTAP" kazanma şansını yakalayın.

Her hafta Cosmoturk'ü TIKLA-KAZAN BANNER'ıyla 5 ARKADAŞINA TAVSİYE eden - 4 Cosmoturk okuru DVD ve 10 Cosmoturk okuru - birbirinden güzel kitaplar kazanıyorlar.

Armağanlar, kazanan okurların posta adreslerine gönderiliyor..

İşte bu haftanın armağanları:

Palermo'dan - "HERKES ONU İSTER - GET OVER IT (Kirsten Dunst, Ben Foster Sisqo, Martin Short, Shane West, Colin Hanks)" DVD'si...

An Yayıncılık'tan - "Güler Buğday’ın– DAĞLARIN RENGİ KIRMIZI" kitabı...


YAPMANIZ GEREKENLER

1- Sitemizin sol köşesinde bulunan "TIKLA KAZAN" bannerını veya burayı tıklayın
2- En yakın 5 arkaşınızın mail adresini yazın
3- Ve gönder tuşuna basın

Hepsi bu..

DVD veya KİTAP armağanı kazanan okurlarımızın isimleri her Pazartesi sitemizde yayınlanacak ve e-mail adreslerine iletişim bilgileri gönderilecektir.

Yanlış gönderim, tekrar edilen mail adresleri ve hatalı mailler sistem tarafından iptal edilecektir.
Amacımız www.cosmoturk.com'un yeni okur kitlelerine ulaşmasıdır.

--------------------------------------------------------

DVD

HERKES ONU İSTER
GET OVER IT
PalermoYönetmen: Tommy O’Haver
Oyuncular: Kirsten Dunst, Ben Foster Sisqo, Martin Short, Shane West, Colin Hanks

Filmin Konusu: Okul hayatı, özellikle de lise, her genç için hayatının dönüm noktasıdır ve orada yaşadıkları onun hayatı boyunca unutamayacağı anılarla doludur. İşte o çağları yaşamakta olan Berke sevgilisini kaybedince ne yapacağını bilemez. Çok başarılı olduğu basketbolda okul takımından çıkmaya ve bir Shakespeare oyununda rol almaya bile razı olur. Bu garip tutumunun tek nedeni ise kaybettiği sevgilisini geri kazanabilmektir. Ancak bu tiyatro oyunu onun hayatını değiştirmeye başlar ve en yakın arkadaşının kız kardeşi Allison birden onun gözünde değişmeye başlar. O eski küçük kız gitmiş yerine muhteşem güzellikte ve tam da onun aradığı bir kız ortaya çıkmıştır. Buna kendisi de çok şaşırmış ama artık ondan başkasını düşünemez hale gelmiştir.

Detaylı Özellikler
Bölge Kodu: 2
Video Formatı: PAL
Orijinal Dili: İngilizce
Seslendirme Dilleri: İngilizce, Türkçe
Altyazı Dilleri: İngilizce, Türkçe
Ses: Dolby Dijital 5.1
Ekran Oranları: 16:9 Geniş Ekran (Wide Screen),2:35:1
Süre: 87 Dk
Yapımcı Firma / Yılı: Film Pop / 2001
DVD Adedi: 1

Kaynak: www.bascuda.com

----------------------

KİTAP

DAĞLARIN RENGİ KIRMIZI
Güler Buğday
An Yayıncılık“En ulaşılmaz, en sarp dağlarında bile, barut kokusu kekik kokusunu alıp götürmüş... Bir zamanlar gelinciklerin rengi ile donanan bu dağlar, artık vatan evlatlarının kanı ile sulanmış ve ‘DAĞLARIN RENGİ KIRMIZI’ olmuş!... Analar kurgulanmış bu kirli savaşta kaybettikleri evlatlarının ardından bir gün şehit anası sayılıp eli öpülürken, bir başka gün, teröristin, vatan haininin anası olarak yerilip aşağılanır olmuş ‘Dağların Rengi Kırmızı’ adlı romandaki kahramanlar, bu coğrafyanın her yerinde, dayatılan olaylar karşısındaki duruşları, savruluşları, yaşama tutunmak için verdikleri mücadeleler, duygularındaki gelgitlerin altında ezilişleri, ödedikleri bedeller, ölümüne korunan dostluklar ve beklenmeyen ihanetlere rağmen yaşama bağlanışı ve tükenen umutların yeniden yakalanışını temsil ediyor.” Güler Buğday “Annemin de Başını Ezerler mi?” adlı kitabının başarısının ardından yeni kitabı ile okuyucusuyla buluşmaya hazırlanıyor. DAĞLARIN RENGİ KIRMIZI bu ülkede 80 dönemini yaşayan her insanın, her kadının sesini ikibinli yılların Türkiye’sine taşıyor.

Kaynak: www.anyayincilik.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>