AYIN ARMAĞANLARI

Saçınıza doğadan gelen sağlık!

Saçlarınızda doğanın mucizesini keşfetmeye hazır olun. Canlı, bakımlı ve göz alıcı parlaklığı ile dikkatleri üzerinize çekin. TIKLAYIN TRESAN ŞAMPUAN + SAÇ KREMİ SETİ KAZANIN...
 
   
 
 
     
Doğadan saçınıza gelen can….

Isırgan otu kafa derisinde kan dolaşımını düzenleyerek saç köklerini besleyen ve saçları daha sağlıklı kılan bir bitki. Sağlıklı saç parlaklığı ile kendini gösterdiği gibi saç dökülmesini önlüyor.

Ana etken maddesini Isırgan Otu'nun oluşturduğu Almanya'dan ithal edilen Tresan şampuanları ile doğanın mucizesi baş döndürüyor.


Tresan Isırgan Otu Şampuanı:
Normal ve yağlı saçlar için tavsiye
Özellikle yıpranmış ve zarar görmüş saçlarda harika sonuçlar yaratan bir bakım şampuanı. İçerisinde ISIRGAN OTU ektresi bulunuyor. Isırgan otu saç tellerinde kalınlık yaratıyor. Bu da saçların daha tok ve hacimli görünmesine neden oluyor.Tresan Bitki Özlü Şampuan:
Yağlı ve kepekli saçlarda tavsiye edilen
İçerisinde Isırgan otu, Huş ağacı, Adaçayı, Biberiye, At kuyruğu, Civan perçemi, Ihlamur gibi bitkisel ekstreler içeren bir bakım şampuanı.

Devamlı kullanıldığında kepek oluşumunu önlüyor.


Tresan Papatya Şampuanı:Her tip saç için önerilen ama özellikle Boyalı saçlarda çok iyi sonuç veren içerisinde papatya özü ihtiva eden yumuşak bir bakım şampuanı.


Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniği:Saç köklerini güçlendiren, Saçları daha parlak ve yumuşak yapan harika bir destek bakım ürünü.Terkibinde Isırgan otu,Huş ağacı,Ihlamur,Civan perçemi, Biberiye,At kuyruğu,Adaçayı,Papatya gibi bitkisel ekstreler ve
Kafa derisinde kan dolaşımını düzenleyen ve kepek oluşumunu Önleyen maddeler içermektedir.Yalnızca banyodan sonra ve temiz saça ve saç köklerine friksiyon yapılarak kullanılıyor.


Tresan Saç Kremi:
Tresan’ın piyasa yeni verilen bu saç kremi
Isırgan otu,Huş ağacı,Civan perçemi,Biberiye,At kuyruğu,Ihlamur,Adaçayı gibi bitkisel ekstreler içermektedir.Saçları daha yumuşak ,daha canlı
Daha parlak yapar.

Tresan Şampuan’larda pH oranı 5.5'dir.
Ürünlerin ambalaj şekli 500 ml'dir.
Ürünleri eczanelerde, parfümerilerde ve seçkin marketlerde bulabilirsiniz.

www.fulser.com.tr


------------------------------------------------------------------------------

COSMOTURK'Ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE EDEN 10 ŞANSLI COSMOTURK OKURU "TRESAN ŞAMPUAN + SAÇ KREMİ SİTE KAZANIYOR.

KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...------------------------------------------------------------------------------
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>