BURÇLAR

2023 Yılın Arama Trendleri’nin İlgi Çeken Kategorisi: Burçlar

Yılın öne çıkan aramalarının paylaşıldığı Google Yılın Arama Trendleri’nde “burçlar” kategorisinde en çok “En sevilmeyen burçlar”, “En üzgün burçlar” ve “En tatlı burçlar” arandı.
 
   
 
 
     

Google, her yıl olduğu gibi bu yıl da 2023’ün öne çıkan aramalarını yayınladı. Gündeme, popüler kültüre ve günlük hayata dair yıl boyunca merak edilenlerin kendine yer bulduğu listelerde, bu yıl ilk kez “burçlar” kategorisi de yer aldı. Burçların belirgin özelliklerinin ön plana çıktığı listeler, Türkiye’nin astroloji alanında merak ettiklerine genel bir bakış sundu.

Astroloji de en çok merak ettiklerimiz arasındaydı


Astrolojinin de 2023’ün merak edilenleri arasına girdiği Yılın Arama Trendleri, burçların özelliklerini ve uyumlarını gözler önüne serdi. Burçlar kategorisinde “En sevilmeyen burçlar”, “En üzgün burçlar” ve “En tatlı burçlar” en çok merak edilen burç aramaları olurken, “Aurası yüksek burçlar” ve “Dişil burçlar” da dikkat çeken aramalar arasındaydı. Burçların hangi gruba ait olduğu sorgusunun da en çok arananlar arasına girdiği 2023 yılı, “inatçı burçlar” ve “sabit burçlar hangileri” gibi sorgulara da ev sahipliği yaptı.

Burçlar;

1. En sevilmeyen burçlar
2. En üzgün burçlar
3. En tatlı burçlar
4. Toprak grubu burçları
5. Sabit burçlar hangileri
6. İnatçı burçlar
7. Aurası yüksek burçlar
8. Dişil burçlar
9. Hava grubu burçları
10. Ateş grubu burçları


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>