BURÇLAR

Hangi Burçla Seyahate Çıkılır?

En yakın arkadaşıyla ya da çok sevdiği bir dostuyla ilk kez tatile çıkacak herkes içten içe biraz endişeli olur.
 
   
 
 
     

Çünkü yola birlikte çıkacakları kişinin tatilde nasıl biri olacağını merak ederler. Bir insanı tanımanın en iyi yollarından biri birlikte seyahate çıkmaktır. Bu nedenle ilk kez seyahat edecek iyi anlaşan kişiler yola çıkacakları kişiyle nasıl bir tatil geçireceklerini merak ederler.

Burçların tatillerde yansıttıkları kişilik özellikleri şöyle,

Macera dolu seyahatlerin aranan yüzleri: Koç ve Yay


Ateş enerjisi yüksek Koç burçları, neşeli ve hareketli yapılarıyla sürprizlerle dolu tatilleri tercih eder. Yay burçları ise Zodyak’ın macera dolu adresi olarak bilinir. Spor, seyahat, hareket ve risk dolu günler onlar için vazgeçilmezdir. Eğer yerinizde durmayacağınız, bol bol eğlenip keşfedeceğiniz ve macera dolu birkaç gün geçireceğiniz bir tatil arıyorsanız Koç ve Yay burcu arkadaşlarınızla yola çıkmak için bir an bile beklemeyin. Koç ve Yay burcu arkadaşınızla tatile çıkacağınız belli rotanız kesin değilse yamaç paraşütü yapmaya Fethiye’ye doğru yola çıkabilirsiniz. Fethiye otelleri arasından bütçenize uygun bir tanesini seçebilirsiniz.

Sakin tatilleri tercih edenler: Boğa, Yengeç ve Aslan

Boğa borçları, rutinlerine ve konforlarına düşkün olup, lezzetli yemekleri ve dinlendirici tatilleri tercih ederler. Yengeç burçları, sevdikleriyle birlikte huzurlu deniz kenarı tatillerinin tadını çıkarırken, Aslan burçları ise lüks ve konforu ön planda tutarak güneşin tadını çıkarmayı severler. Hayalinizde yılın tüm yorgunluğunu üzerinden atmak için bol bol dinlendiğiniz ve lezzetli yemekler yiyerek kendinizi şımarttığınız bir tatil varsa yola Boğa, Yengeç ve Aslan burcu dostlarınızla çıkabilirsiniz.

Bağımsız Seyahatçiler: Oğlak ve Koç

Oğlak burçları, ciddi ve sorumluluk sahibi yapılarıyla tatilde bile bağımsız hareket etmek isteyebilirler. Koç burçları ise yalnız takılmaktan hoşlanırlar. Yola çıkacağınız kişi Oğlak ya da Koç burcuysa ve birlikte çok güzel bir tatil geçireceğinizi düşünüyorsanız planınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda olabilir.

Keşifçi Ruhlu Seyahat Severler: İkizler ve Yay

İkizler burçları meraklı ve keşfetmeyi seven yapılarıyla tatilde dinlenmek yerine yeni yerler keşfetmeyi tercih ederler. Yay burçları da macera dolu seyahatlerin peşinden giderek aksiyon dolu günler geçirmekten mutluluk duyarlar.

Tatilde Kararlı ve İnatçı: Aslan, Akrep, Boğa, Koç ve Kova

Bu burçlar kendi dediklerinin olmasında ısrarcıdır ve tatilde de istediklerini elde etmek için kararlı bir tavır sergileyebilirler. Yani bu burçlarla çıktığınız tatil biraz zorlu olabilir.

Tatilde Cömert ve Sosyal: İkizler, Terazi ve Yay

İkizler, terazi ve yay burçları, sosyal ve cömert yapılarıyla tatilde keyifli bir arkadaşlık sunarlar. Yeni insanlarla tanışmaktan ve sevdikleriyle keyifli zamanlar geçirmekten mutluluk duyarlar. Seyahat planınızı bu burçlardan biriyle yaptıysanız sizi çok keyifli günler beklediğine emin olabilirsiniz.

Titizlikleriyle Öne Çıkanlar: Başak

Başak burçları otel detaylarına özen gösterebilir ve tatilde odanın her köşesinin tertemiz olmasını tercih ederler. Eğer nevresimini yanında taşıyan, sürekli odadaki eşyaların temizliğini kontrol eden biriyle seyahat etme fikri sizi yoracaksa Başak burçlarıyla yola çıkmamayı tercih etmelisiniz.

Cömert ve Keyifli: Terazi ve Aslan

Terazi burçları lüks ve şık tatillerde cömert davranırken, Aslan burçları da sevdiklerine keyifli anlar yaşatmaktan mutluluk duyarlar. Tatilde eli sıkı birinin ince hesaplarıyla uğraşmak istemeyen herkes Terazi ve Aslan burçlarıyla yola çıkabilir.

 

Etiketler: Burç, Tatil, Astroloji, kadın
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>