DEKORASYON

Boğa Burcuna Özel Dekorasyon Önerileri

İşte evinde rahat olmak isteyen boğalar için dekorasyon önerileri…
 
   
 
 
     

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir.

Konforlarına düşkün olan boğa burçları evlerinde lüksle konforu sentezlerler. Müziğin merkezde olduğu canlılığın içinde sade bir yaşam alanı boğa burçlarının tercihidir. Özellikle doğaya yakın olmak amacıyla balkon tercih etmelidirler.

OTURMA ODASI

Boğa burcu büyük ve ferah oturma odalarını severler. Eğer odanız çok geniş değil ise beyaz, krem, bej ya da çok açık kahverengi tonlarında duvar ve eşyalarla hem kişiliğinizi yansıtıp hem de oturma odanıza daha etkin bir görünüm sağlayabilirsiniz. Misafiri çok seven bu burç fazla koltukla odayı boğmak yerine minderlerle dekorasyonu tamamlayabilir. Ayrıca aidiyet duygusu nedeniyle evini daha çok benimsemesi için taze çiçekler boğa burcunun hoşuna gider.

YATAK ODASI

Bir boğa burcu için yatak odası zenginliği ve konforu göstermelidir. Bakır, pirinç ve bronz ağırlıklı eşyalar bu güzellik ve lükse olan düşkünlüğün belirtisidir. Dolaplarınızın yatak odasına bir ağırlık katmasını istiyorsanız, eskitilmiş ahşap hoşunuza gidecektir. Ve zengin ahşap bir yatak başlığı tam olarak kendinizi ifade etmenize olanak sağlar. Toprak tonları, açık doğal kahveler, gülkurusu ve pembe, yatak odanızı dekore ederken tercih edebileceğiniz renkler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>