DEKORASYON

Dekorasyonda Bit Pazarlarını Unutmayın!

Evinizin eksikleri mi var? Ya da ofisinize farklı mobilyalar mı arıyorsunuz?
 
   
 
 
     

Hem ucuz hem de güzel malları bir arada bulabileceğiniz yer, kuşkusuz ki antikacılar ve bitpazarları…

Tekstilden dekorasyona, teknolojiden yapı malzemelerine kadar aklınıza gelecek ne varsa, hepsi bit pazarlarında ve eski eşya satan yerlerde mevcut. İkinci el eşyadan, siparişinize göre özel hazırlanabilen ürünlere kadar geniş bir seçim alternatifi sunan bu yerlere ayak basar basmaz, otantik dokuya kendinizi kaptıracağınıza emin olun.

Bu noktada gitmenizi şiddetle tavsiye edeceğim tek yer var; bitpazarları ve antikacılar…HEM UCUZ, HEM OTANTİK...

Bitpazarları ve antikacılar ile ilgili kalitesiz, kırık dökük, kullanılmış, eski püskü tanımlamaları aklınızdan çıkarmalısınız. Nice evler ve ofisler görüyoruz ki buralardan alınan eşyalar, objelerle şaheser kıvamında döşenmiş…

Bu şahane pazar ve dükkanlarda aradığınız, aramadığınız, görünce kendinizi satın almaktan alıkoyamayacağınız kadar ucuz ve güzel şeyler bulabilirsiniz.

Eskiden Topkapı ve Kartal mevkiinde sık sık gördüğümüz bitpazarları, şimdilerde Taksim ile Pera civarlarında tatlı bir köşede konumlanmış durumda.GEÇMİŞİN RUHU ÇUKURCUMA’DA YAŞIYOR!

Çukurcuma olarak isim yapan yeni bitpazarı ve antikacılar çarşısında ise yok yok. Eskiye özlemi olan, yaşanmışlık hissi veren eşyalara sahip olmanın ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız, heykeller, şamdanlar, çay takımları, eski halılar, mobilyalar, eski kapılar, kuyu ağızları, kitaplar, aksesuarlar ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

Buradaki tüm eşyaların fiyatları 10 TL – 20 TL’den başlıyor; aradığınız ve seçtiğiniz ürüne göre artış gösteriyor. Emin olabilirsiniz ki kesenize uygun bir şeyi bulma şansınız %100.

ÇUKURCUMA’DA İSİM YAPMIŞ DÜKKANLAR

Tombak Ahmet, Galeri Alfa, Çatma Antik, Resto Limited, Şamdan Antik, Çukurantik, Authentic House, Harmoni Antika, Taşcı Halil. Bunların yanı sıra daha birçok dükkan da, özlemini duyduğunuz ya da merak ettiğiniz dünyaların kapılarını açıyor…

Özetle, ev döşemeden ve yeni eşyalar almadan uğramanız gereken yerler bitpazarları ve antikacılar. Servet harcamadan, bütçenize uygun olarak hayalinizdeki yaşam alanına kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>