DEKORASYON

Dekorasyonda Uzakdoğu Rüzgarı!

Etnik dokulardan vazgeçemeyenler için Uzakdoğu’nun mistik aksesuarları harika bir seçenek oluşturuyor… (COSMO GALERİ)
 
   
 
 
     


Herkesin etkilendiği bir kültür ve bu kültürün farklı hayat tarzları vardır. Ahşap simgeler, farklı tarzlardaki süs eşyaları ve dekoratif eşyalar kültürlere gör farklılık göstermektedir çoğu zaman.

Afrika’nın ahşap bibloları ile Japonya’nın renk ve huzuru simgeleyen detay aksesuarları ve yaşam felsefesi tüm dünyada kabul gören ve dekorasyonun içinde fazlasıyla yer edinmiş en moda stillerdir.

Mükemmelliğin ve vuruculuğun detaylarda gizli olduğuna inanan ve dekorasyonda da bu fikri benimseyenler Uzakdoğu’nun mistik havasından ve etnik aksesuarlarından harikalar yaratabilirler.

Uzakdoğu’nun felsefesine göre renklendirmiş mekanları süsleyen yine bu kültürün farklı yansımaları olan etnik aksesuarlarını aynı mekanda birleştirdiğinizde ortaya çıkan büyüleyici atmosferden sizin payınıza düşen en büyük dilim huzur olacaktır inanın.

Farklı hayat tarzlarını kendi kültürünüz ile harmanlayarak da tek düze bir stilden uzak durmuş ve farklı stillerin birleşiminden kendinize özgü bir stil yaratmayı da düşünebilirsiniz…

Hayaller sizin, mekan sizin… Sadece doğru seçimlerle oluşturacağınız mükemmel bir resmi çizmek de tabiki sizin elinizde…

İŞTE DEKORASYONDA UZAKDOĞU RÜZGARI!
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>