DEKORASYON

Home Office Trendi

İşte evinizde Home Office için ayrı bir alan yaratmanın yolları:
 
   
 
 
     

Artık freelance ya da part time işler ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Böylelikle evlerde birer ofis haline dönüşüyor. Ev konforunda çalışmanın keyfi de ayrı oluyor tabii ki…

Dünyada uzun senelerdir var olan freelance ve part time mesai uygulaması artık yavaş yavaş bizde de kendini gösteriyor. Bu keyifli çalışma şeklini evinizde ofis konforunda sağlamak için ise yapmanız gerekenler çok zor değil.

BİRBİRİNDEN ÖZEL HOME OFFICE DEKORASYONLARI…
FOTO GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN.


İŞTE EVİNİZDE HOME OFFİCE İÇİN AYRI BİR ALAN YARATMANIN YOLLARI:

• Bu alanları yaratmak için evlerinizde ayrıca ayırabileceğiniz küçük alanlar olması gerekiyor… Alanın kısıtlı olduğu yerde de hayal gücünü çalıştırmak bu sorunu tamamen ortadan kaldıracaktır emin olabilirsiniz.

• Öncelikle evinizin en uygun odasını ya da bu alanı yaratabileceğinize inandığınız bir köşesini seçiyorsunuz… Bu alanı seçerken sessizlik, ferahlık ve çalışırken en çok konsantre olabileceğiniz bir yer olmasına özen gösterin.

• Merdiven altları, kapalı balkonlar, odanızın balkon çıkıntıları, dar olduğundan ya da biçimsiz olduğundan kullanılmayan alanlar profesyonel birkaç dokunuşla çok fonksiyonel birer ofis haline dönüştürülebilirler.

• Çalışma masanızı gün ışığı alabilen yöne doğru çevirmeniz sizin çalışırken ki konsantrasyonunuz ve sağlığınız için önem taşıyor.

• Ayrıca bu alan sizin çalışma mekanınız olduğundan her şey elinizin altında olmalı… Kitaplığınız, yazıcınız, telefonunuz, notlarınız, bilgisayarınız, kırtasiye malzemeleriniz vs.

• Sizin çalışma aletleriniz, eşyalarınız her neyse bunların hepsi sizin tek uzanma mesafenizde olması pratiklik açısından sizin için son derece konforlu ve kesintisiz bir çalışma zamanı sağlamış olur.

• Bunun yanında, koltuğunuz ve aydınlatmanız da önemli bir detay… Mutlaka bir masa lambanız olmalı ve ne çok ışık ne de az ışık vermeli… Koltuğunuz ise rahat ve dik olmalı ki verimli çalışabilesiniz…

• Çalışma masanız eğer bir duvara doğruysa karşınıza en çok görmek istediğiniz bir tabloyu ya da aksesuarı asın… Size ilham verecek küçük notlarınızı mantar panonuza iliştirmeyi unutmayın…

Home Office çalışma hem kolay hem de zordur. Dikkatinizi dağıtacak tüm unsurları ortadan kaldırmalısınız. Sizi keyiflendirecek ve konsantrasyonunuzu maksimuma çıkaracak detaylarla etrafınızı doldurduğunuzda ortaya çıkan huzurlu alan sayesinde işinizde başarı yüzde yüz olacaktır emin olabilirsiniz…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>