DEKORASYON

Mobil Mutfak’a 1 metre yeter

Çatı katları, ofisler, küçük daireler, garajlar, yazlıklar, bekar odaları, otel odaları, açık ofisler ve tekneler gibi bir çok küçük mekanda rahatlıkla kullanılabilen Mobil Mutfak, hayatınızı çok kolaylaştıracak.
 
   
 
 
     
Endüstriyel tasarım patenti Ekol Dekorasyon’a ait olan Mobil Mutfak, bir mutfağın yerine getirmesi gereken tüm fonksiyonları yerine getirirken bu fonksiyonların hepsini 1 metreye sığdırarak hayatınızı kolaylaştırıyor.

Mobil Mutfak sadece 1 metre uzunluğunda olmasına rağmen, eviye, batarya, ocak, aspiratör, buzdolabı ve iç aydınlatması ile kompakt bir ürün. Yıkama, doğrama, pişirme fonksiyonlarını kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz Mobil Mutfak’ta yıkadığınız bulaşıkları bulaşıklıkta kurutabilir, aspiratörün üzerine konumlandırılmış olan minik rafta ve eviye altı dolapta ise ihtiyacınız olan her şeyi saklayabilirsiniz.


Mutfakta işiniz bittikten sonra, stor kapak mekanizmasını kullanarak mutfağı tamamen görünmez kılabilir, bir dolap görünümüne sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Çatı katları, ofisler, küçük daireler, garajlar, yazlıklar, bekar odaları, otel odaları, işyerleri, açık ofisler, tekneler gibi bir çok mekanda rahatlıkla kullanılabilen ürünü Ekol Dekorasyon’un Fulya showroomunda ve İstanbul ve Ankara’daki Bauhaus Yapı Marketleri’nde görebilirsiniz.

Ekol Dekorasyon
19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad.
No.13 Fulya, Şişli- İstanbul
Tel: 0212 216 35 80 (Pbx)

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>