DEKORASYON

Yatak odalarınız baharla tanışsın

2006’da bahar yatak odalarımızı leylakların en iç açıcı moru, orkidelerin en romantik pembesi ve oranj tonlarıyla tanıştırıyor…
 
   
 
 
     


Güneşle birlikte baharın renkleri de yavaş yavaş evlerimize dolmaya başladı. Rengarek kır çiçekleri doğanın yeşil örtüsü üzerine en güzel desenlerini işlemek için yarışıyor. TAǒın yeni yatak örtüsü koleksiyonu da gökyüzünün en güzel mavisi, leylakların en iç açıcı moru ve orkidelerin en romantik pembesiyle yatak odalarımızı baharla tanıştırıyor.


Romantik kadifeler, nakışlarla bezenmiş ya da imitasyon kürk parçalarıyla süslenmiş örtülerin yanı sıra genç odaları için denim kumaşların kullanıldığı yatak örtüleri de ev hanımlarının beğenisine sunuluyor.

Taç yatak örtüsü koleksiyonu hazırlanırken evlerinde bütünlük ve uyum arayan kadınlar da düşünülmüş. TAÇ Collection perdelerle uyumlu renkler ve kumaşların kullanıldığı yatak örtüleri evlerinde bütünlük arayanlara büyük kolaylık sağlıyor.


Taç yatak örtüsü koleksiyonunda öne çıkan önemli özelliklerden biri de çok renkli, cıvıl cıvıl, pratik örtüler... En canlı tonlarıyla oranj, mor, pembe, mavi gibi renkleriyle 2006’nın en iddialı yatak örtüleri…


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>