DİĞER HABERLER

Banyonuzda Yalın Çizgiler ve Estetik Uyum...

E.C.A.’dan Yeni Minimal Aksesuar Serisi... E.C.A., yine sade çizgilere ve estetik görünüme sahip olan E.C.A. Minimal Aksesuar Serisi’ni tüketicileri ve sektörün profesyonellerine sunuyor.
 
   
 
 
     
Son yıllarda, Dünyada ve Türkiye’de banyo dekorasyonlarında minimal çizgilerin ve düzgün geometrik hatların ağırlık kazandığı sıhhi tesisat armatürleri ve bunlarla uyumlu aksesuarlar ön plana çıkıyor.

Türkiye’de bu trendin öncülüğünü yapan E.C.A.
Krom ve saten yüzey kaplama seçeneklerine sahip olan E.C.A. Minimal Aksesuar Serisi, armatürler ile de estetik bir uyum sağlıyor.

E.C.A. Minimal Aksesuar Serisi diş fırçalığı, sabunluk, etajer, yuvarlak havluluk, düz havluluk, ikili döner havluluk, kapaklı tuvalet kağıtlığı, yedek tuvalet kağıtlığı, tuvalet fırçalğı, tekli bornoz askısı, süngerlik, ayna ve aplikten oluşan geniş bir ürün çeşitliliğine sahip.

ELGİNKAN TOPLULUĞU kuruluşu olan ELMOR tarafından pazara sunulan üstün nitelikli E.C.A. ürünlerinin servis hizmetleri, “2001 Ulusal Kalite Büyük Ödülü” sahibi ve “2002 Avrupa Kalite Ödülü Finalisti” olan ve yine ELGİNKAN TOPLULUĞU şirketi EMAR Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye bağlı Yetkili Servisleri tarafından tüketicilere sağlanıyor.

Yüksek teknolojiye sahip ELMOR ürünleriyle ilgili detaylı bilgiye, ELMOR A.Ş.’nin 0212-251 70 06 no’lu telefonu www.elmor.com.tr internet adresinden, yetkili servisler ile ilgili bilgiye 0 800 261 85 13 no’lu Ücretsiz Danışma Hattı ve www.emarservis.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>