DİĞER HABERLER

Bosch Oyuncak Tasarım Yarışması 2006 -"Uç uçabildiğin kadar"

Bosch Elektrikli El Aletleri, tasarım alanındaki yaratıcı beyinleri keşfetmek ve genç tasarımcıların mesleki gelişimine katkıda bulunmak...
 
   
 
 
     


Bosch Elektrikli El Aletleri, tasarım alanındaki yaratıcı beyinleri keşfetmek ve genç tasarımcıların mesleki gelişimine katkıda bulunmak amacı ile "İçindeki Çocuğu Uyandır" oyuncak tasarım yarışmasının ikincisini düzenliyor.

Üniversitelerin mühendislik, mimarlık ve güzel sanatlar fakültelerinin tüm öğrencilerine açık olan yarışma Bosch Elektrikli El Aletleri tarafından Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) İstanbul şubesinin desteği ile gerçekleştiriliyor.

"Uç uçabildiğin kadar" sloganı ile "hiç büyümeyen çocuklar için oyuncak tasarımı" temasını işleyen yarışma, yaratıcı beyinlerin çocuksu saflığının yeni tasarımlar ile ortaya çıkarılmasını hedefliyor.

Yarışma, üniversitelerde düzenlenecek tanıtım toplantıları ile başlıyor. Toplantılar, Yeditepe Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, ODTÜ, Bilkent Üniverisitesi, 9 Eylül Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi ve İTÜ'de gerçekleştirilecek.

1 Mart - 1 Haziran 2006 tarihleri arasında başvurulara açık olan yarışmanın sonuçları 13 Haziran'da gerçekleştirilecek ödül töreni ile açıklanacak.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>