DİĞER HABERLER

"Çelik Soruyor"

Sayısı 12'ye ulaşan Çelik ürünleri çocukların vazgeçilmezi haline geldi. "Çelik Soruyor" yarıyıl ve bayram tatili için eğlenceli bir oyun...
 
   
 
 
     
Arçelik’in sevimli karakteri Çelik, şimdi de bin 500 sorudan oluşan yeni bir oyunla aramızda. Eğlenceli bir soru-cevap oyunu olan "Çelik Soruyor", çocuklar için olduğu kadar büyükler için de iyi bir hediye alternatifi oluşturuyor.

Yarıyıl tatilinde ailelere keyifli anlar yaşatacak olan
"Çelik Soruyor" oyunu, Robot Çelik ve diğer Çelik’li ürünler gibi Arçelik yetkili satıcıları ve Kangurum’dan alınabiliyor

"Çelik Soruyor" oyunu, 6 piyon, 6 kalem, 300 soru kartı, yanıtlama kartı, oyun tablası ve kartlıktan oluşuyor. Bin 500 sorudan oluşan, en az iki en fazla altı kişiyle oynanabilen "Çelik Soruyor", bilgiden çok eğlenceye dayalı bir soru-cevap oyunu. 8 yaş ve üstü çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de geliştirilen "Çelik Soruyor" oyununda amaç, doğru yanıtı vermekten çok, verilen cevaba gruptakileri inandırarak puanları toplamak.

Mayıs ayında oyuncak robotla başlayan Çelik ürünlerinin sayısı "Çelik Soruyor" oyunuyla 12’ye ulaştı. Robot, kupa, kase, sırt çantası, nevresim, 2 farklı puzzle, 2 çeşit tişört, havlu ve okul setinden sonra "Çelik Soruyor Kutu Oyunu"na da Arçelik yetkili satıcıları ile Kangurum Sanal Alışveriş Sitesi’nden kolayca sahip olabilirsiniz. "Çelik Soruyor" oyununun tavsiye edilen satış fiyatı ise 30 milyon lira.

Arçelik Çağrı Merkezi 444 0 888’den bilgi alabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>