DİĞER HABERLER

Çocuklar artık üşümeyecek...

"Dileğimiz çocuklar üşümesin" kampanyası büyük destek gördü...
 
   
 
 
     
Orkid ve Migros’un SHÇEK (Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu) desteği ile korunmaya ve bakıma muhtaç çocukların üşüyen yüreklerini ısıtmak için başlattığı “Dileğimiz, Çocuklar Üşümesin” kampanyası büyük ilgi gördü. Migros’larda satılan Orkid satışlarından elde edilen ortak fona hem tüketiciler hem de ünlüler destek verdi. Türkiye genelinde SHÇEK yuvalarında yaşayan 07 – 12 yaş grubundan 2500’i aşkın çocuk, palto ve ayakkabılarına kavuştu.


Kamuoyunun dikkatini ülkemiz çocuklarının temel ihtiyaçlarına çekmeyi amaçlayan “Dileğimiz, Çocuklar Üşümesin” projesi kapsamında, bazı SHÇEK yuvalarına kurulan “Dilek Duvarları”na dileklerini yazan çocuklardan en çok isteği alan palto ve ayakkabı ihtiyacı, Orkid ve Migros tarafından karşılandı.

Orkid ve Migros Türk’ün korunmaya ve bakıma muhtaç çocukların yaşadığı SHÇEK (Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu) yuvalarına destek sağlamak amacıyla başlattığı “Dileğimiz, Çocuklar Üşümesin” projesi kapsamında Migros’larda satılan Orkid satışları gelirlerinden elde edilen ortak fonla alınan yüzlerce palto ve ayakkabının Orkid ve Migros yetkilileri tarafından dağıtımı tamamlandı.


Yuvalara kurulan “Dilek Duvarları”na yazılan dilekleri değerlendiren ve kış mevsimi nedeniyle en çok isteği alan palto ve ayakkabı ihtiyacını karşılayan Migros ve Orkid’in “Dileğimiz, Çocuklar Üşümesin” projesine Nükhet Duru, Beşiktaşlı futbolcu Emre Aşık ve Aysu Kayacı, Avrupa Yakası’ndan Hale Caneroğlu, Bayan Voleybol Milli Takımı’ndan Gülden Kayalar ve Esra Gümüş gibi ünlüler de gönüllü olarak katıldı. Ünlüler, çocukları ziyaret ederek ve onlara hediyeler dağıtarak kampanyaya destek verdi.

“Dileğimiz, Çocuklar Üşümesin” projesi ile gelecek kuşaklara destek veren kimliklerini bir kez daha kanıtlayan Orkid ile Migros Türk’ün ülkemiz geleceğini temsil eden çocuklar için attığı bu önemli adım ile İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Erzurum, Van, Elazığ, Kocaeli, Ordu gibi illerdeki SHÇEK yuvalarında kalan 2.500’ü aşkın çocuk, palto ve ayakkabılarına kavuştu.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>