DİĞER HABERLER

DenizBank’tan Anadolu Kaplanları’na kredi desteği!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen bankalarından DenizBank, Anadolu Kaplanları’na özel imkanlarla kredi desteği veriyor.
 
   
 
 
     
DenizBank ile özel bir protokol imzalayan Malatya, K. Maraş, Diyarbakır, Batman ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odalarının üyesi olan kuruluşlar; uygun koşulda nakdi ve gayrı nakdi kredi desteğinin yanı sıra DenizBank’ın diğer ürün paketlerinden yararlanabilecek.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen bankalarından DenizBank, çeşitli kentlerin Ticaret ve Sanayi Odalarıyla yaptığı anlaşmalarla, Anadolu Kaplanları’na özel imkanlarla kredi desteği veriyor.

İlk aşamada Malatya, K.Maraş, Diyarbakır, Batman ve Nevşehir olmak üzere beş kentin Ticaret ve Sanayi Odalarıyla birer protokol imzalayan DenizBank, bu kuruluşların üyelerine, uygun koşullara sahip kredi ve diğer bankacılık hizmetlerini sunuyor. Bu özel uygulamaya "Ticari Destek Kredisi" adını veren DenizBank, önümüzdeki günlerde başka illerin Sanayi ve Ticaret Odaları ile de anlaşmalara imza atmayı planlıyor.

Sanayi ve Ticaret Odaları ile imzalanan protokol çerçevesinde DenizBank, ilgili odaların üyesi olan kuruluşlara özel ürün paketleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkanı yaratıyor. Bu paketler içinde "nakdi krediler", "gayri nakdi krediler" ve "diğer bankacılık ürünleri" yer alıyor.

DenizBank, "nakdi krediler" ürün paketinde kısa ve uzun vadeli olmak üzere isteyenlere kredili mevduat hesabı; 12 ay vadeli, aylık eşit ödemeli veya aylık faiz ödemeli, Türk Lirası küçük işletme kredisi ve 12 aydan 36 aya kadar vade seçenekli, dövize ya da Türk Lirası’na endeksli ticari taşıt kredisi imkanları sunuyor. DenizBank’ın sunduğu "gayri nakdi kredi" paketinde ise mal alımı ve/veya ihale konulu teminat mektubu kredisi yer alıyor.

Vadeli, vadesiz döviz ve TL hesabı, çek karnesi, otomatik ödeme talimatları, kredi kartı ve POS, yatırım fonu hesabı, Hazine bonosu/Devlet tahvili ve internet bankacılığı ise DenizBank’ın Anadolu Kaplanları’na sunduğu diğer hizmetler arasında.

DenizBank’ın "Ticari Destek Kredisi" çerçevesinde, protokol imzalayan Sanayi ve Ticaret Odaları üyelerine sunduğu kredi limitleri ise şöyle: Kredili mevduat hesabı için 10 milyar; teminat mektubu için 35 milyar; nakit kredi için ise 25 milyar lira.

DenizBank kredilerinden yararlanmak isteyen kuruluşların, üyesi bulundukları oda’ya ya da DenizBank şubelerine başvurmaları yeterli.

DenizBank’ın sunduğu bu imkanlardan Şanlıurfa, Antakya, İskenderun, Mersin, Sivas, Elazığ, Adana, Kayseri ve Gaziantep illerindeki kuruluşların da yararlandırılabilmesi için ilgili Ticaret ve Sanayi Odalarıyla görüşmeler devam ediyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>