DİĞER HABERLER

FedEx'ten İnsana Yatırım!

FedEx Türkiye'de üst düzey yöneticiden kuryeye kadar tüm çalışanlara Amerika'dan gelen uzman eğitmenler tarafından özel eğitim verildi..
 
   
 
 
     
FedEx Türkiye üst düzey yöneticilerine temel yönetim eğitiminin ardından, firmanın vizyonu ve liderlik konularında bilgiler verildi.

Rakiplerin pazardaki konumlarının da değerlendirildiği eğitimlerde Fedex'in izlemesi gereken stratejiler de yöneticilere ayrıntılı olarak aktarıldı.

Kurum kültürünü tavandan tabana yaymak ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışanlarına müşteri ilişkileri, satış, finans ve mesleki ingilizce konularında düzenli eğitimler veren FedEx Türkiye, sadece üst düzey yöneticilerine değil, aynı zamanda alt kadroda yer alan kuryelerine de eğitim veriyor.

Cosmos adı verilen network ile Pentagon'dan sonra dünyanın en gelişmiş ikinci iletişim ağına sahip firmada, üstün teknolojik altyapıyla verilen eğitimler sonrası kurye de bile cep bilgisayarı kullanabilir hale geliyorlar.

FedEx internet sitesinden online olarak da desteklenen eğitimlerde, üst düzey çalışanlar 50-70 saat, alt kadroda çalışan personel ise 50 saat eğitim aldı.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>