DİĞER HABERLER

Kadınlar her an sekse hazır mı?

Bilim noktayı koydu: Kadınlar, ‘Sekse her an hazırım’ havasıyla erkekleri milyonlarca yıl önce dize getirmiş...
 
   
 
 
     
Yeni bir araştırma, kadın - erkek ilişkilerinde belki de son derece tahmin edilebilecek bir savı, tamamen bilimsel bir şekilde kanıtladı.

Stockholm Üniversitesi’nin araştırmasına göre, erkekler ilişkilerde seks, kadınlar ise güven duygusu arıyor. Ancak kadınlar, ‘her an sekse hazır oldukları yönünde bir hava yaratarak’, bu savaştan hileli bir şekilde galip çıkıyor. Kadınların erkeklere karşı seks savaşını milyonlarca yıl önce kazandığının da altını çizen araştırma, erkeklerin aynı ‘hileyle’ tek eşliliğe itildiğini de ileri sürüyor.

Çünkü araştırmaya göre, kadınların seks isteği, aslında sadece doğurganlık döneminde oluşuyor. Ama kadınlar, ‘Sürekli sekse hazırım’ mesajıyla, erkeğin başka bir dişinin peşine düşmesini önlüyor.

Ve ‘ihanet’ durumu

Araştırmaya bir destek de, Sheffield Üniversitesi’nden Mike Jothy’den geldi. Seksoloji uzmanı Jothy, kadınların aslında bu nedenle her an ihanete açık olduğunu iddia ederek, bu konudaki bulgularını şöyle özetledi:

"Kadınların her an seks yapabilmelerinin bir başka nedeni de olabilir. Belki bebeklerine en iyi babayı arama içgüdüsüdür. Birlikte yaşayan hay
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>