DİĞER HABERLER

McDonald’s’ta Yeni Bir Dönem Başlıyor!

McDonald’s’ın; tarihinde ilk kez, dünya çapında faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde aynı anda uyguladığı global kampanyası, Türkiye’de 30 Eylül’de başladı.
 
   
 
 
     
McDonald’s’ta Daha Genç, Daha Dinamik, Daha Neşeli Yeni Bir Dönem Başlıyor!

Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde dün düzenlenen basın toplantısında, McDonald’s markasının içinde bulunduğu global değişikliği ve bu değişikliğin sebeplerini anlatan McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Sadi Fansa, "Bu global kampanya ile, yaratıcı yaklaşımımızda önemli değişiklikler yapıyoruz. Markamıza yeni bir enerji verecek, müşterilerimiz ve günümüzün trendleri ile uyumlu, daha dinamik, daha eğlenceli ve daha modern bir yaklaşım yaratıyoruz" dedi.

Sadi Fansa, McDonald’s’ın, "i’m lovin’g it / işte bunu seviyorum" sloganı etrafında şekillenen yeni marka konumlandırması ile, yıllardır anne / çocuk / aile pazarındaki tartışmasız liderliğini genç yetişkinlerin yaşamına da taşımayı hedeflediğini söyledi.

Fansa sözlerine şöyle devam etti: "McDonald’s dünyanın en büyük 8. markasıdır. Ancak geçmişte ilk üç içinde yer almış bir marka için sekizincilik yeterince tatmin edici değildir. Bu nedenle müşterilerimizi markamız ile daha yakınlaştırmak amacıyla yaratıcı yaklaşımımızı değiştirdik. Değişen bu yeni yaratıcı yaklaşım ile, McDonald’s’ın "Sonsuza Kadar Genç" olan marka misyonunu çok daha iyi yansıttığımızı ve kampanyamızın ruhu genç olan herkesi içine alacağını düşünüyoruz".

Basın toplantısında, kampanyanın Türkiye’deki uygulanışı hakkında bilgi veren McDonald’s Pazarlama Müdürü Özlem Öcalan da, yeni marka yolunun, McDonald’s markasına son derece genç, dinamik ve neşeli bir ruh getireceğini ve bunun da Türkiye’deki tüm restoranlarda etkin şekilde hissedileceğini söyledi. Özlem Öcalan ayrıca "Bu süreç içinde McDonald’s restoranlarını ziyaret eden müşteriler, çok farklı, renkli ve neşeli çalışanlar ile onların sunduğu şaşırtıcı, eğlendirici ve kazançlı sürprizler ile karşılaşacaklar. Restoranların canlı ve neşeli dekorasyonları, ambalaj malzemelerinin parlak renkleri ve birbirinden çılgın kasacılar müşterileri şaşırtırken, onlara markanın neşe ve enerjisini de aktaracaklar" dedi.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>