DİĞER HABERLER

Nivea'dan yepyeni bir krem

Nivea Visage "Pure Energy canlandırıcı bakım kremi" ile cildinizin enerjisini keşfedin!
 
   
 
 
     
Her kadının cildinin gün boyu doğal dengesini koruması için, enerji verecek elementlerle beslenmeye ve her gün enerjisini yenilemeye ihtiyacı vardır. eğer cildiniz ışıltılı ve parlak görünüyorsa, bu onun ne kadar sağlıklı olduğunun bir işaretidir. sağlıklı bir cilt ise hissetiğiniz gibi genç görünmenizi sağlar.

Cilt bakımının lider markası Nivea Visage, cildinizi besleyerek dış etkenlere karşı güçlendirmek ve sağlıklı, ışıltılı görünümünü gün boyu korumak için Nivea laboratuvarlarında yepyeni bir ürün geliştirdi...

Nivea Visagee Pure Energy canlandırıcı bakım kremi

Nivea Visagee Pure Energy canlandırıcı bakım kremi içeriğindeki kayısı özü, c vitamini ve ışığı yansıtan pigmentler ile, enerji, vitamin ve canlılık sağlıyor. ayrıca, cildinizi etkin bir şekilde nemlendiriyor ve ipeksi bir görünüm vererek gün boyu bu görünümü koruyor.

Ayrıca, içeriğinde bulunan e vitamini ve uva/b filtreleri bulunan koruma sistemiyle ürün, güneş ışınlarının neden olduğu erken yaşlanma belirtilerine karşı cildin korunmasına yardım ediyor.

Kolayca uygulanabilen ve çabuk emilen, hafif bir krem yapısına sahip Nivea Visagee Pure Energy canlandırıcı bakım kremi, cildinizde hoş bir his bırakıyor ve makyaj için iyi bir zemin hazırlıyor.

Böylece Nivea Visagee Pure Energy canlandırıcı bakım kremi ile canlanan ve dış etkilere karşı korunan cildiniz tüm gün sürecek bir rahatlığa kavuşacak ve işıltılı görünümünü uzun süre koruyacak.

Nivea Visage Pure Energy canlandırıcı bakım kremi sayesinde, ışıltılı cildiniz sizi daha enerjik kılacak...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>