DİĞER HABERLER

P&G ve Migros Ajda Pekkan`la Teşekkür Ediyor!

P&G ve Migros, özel sporcuları destekleyen tüketicilerine Ajda Pekkan’la teşekkür ediyor...
 
   
 
 
     

Procter & Gamble (P&G), Migros ve Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu’nun işbirliği ile sürdürülen “Özel Sporculara Özel Destek Kampanyası” 9. yılında da 500 zihinsel engelli sporcunun daha yetiştirilmesine destek oluyor. 2004’ten bu yana 4000’e yakın zihinsel engelli gencin yetiştirilmesine katkıda bulunan tüketiciler, yeni kampanya döneminde Migros Mağazaları’ndan satın alacakları P&G ürünleri ile hem sporculara destek olma hem de Ajda Pekkan konserine bilet kazanma şansı yakalayacak.

Migros, Procter & Gamble (P&G) ve Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu tarafından zihinsel engelli çocuk ve gençleri sporla hayata bağlamak ve ailelerinin yaşamlarında da olumlu etkiler yaratmak için düzenlenen destek kampanyası bu yıl 1 Şubat’ta başlıyor.

“Siz Destek Verdikçe Engel Tanımayanlar Kazanıyor” sloganıyla Migros ve P&G tarafından düzenlenen kampanya kapsamında 1-28 Şubat 2013 tarihleri arasında Migros Mağazaları veya Sanal Market’ten P&G markaları Ariel, Ace, Alo, Fairy, Pantene, Head & Shoulders, Wella Pro Series, Blendax, Koleston, İpana, Oral-B, Prima, Orkid, Gillette ve Duracell alan tüketiciler, 500 zihinsel engelli gencin spor yapmasına katkıda bulunacak. Önceki yıllarda olduğu gibi kampanyanın 9. yılında da Migros Mağazaları’nda satılan her P&G ürününden elde edilen gelirin bir kısmı, Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu’na aktarılarak 500 engelli gencin spor yapmasına destek verilecek.

ÖZEL SPORCULARA DESTEK OLAN TÜKETİCİLERE AJDA PEKKAN KONSERİ İLE TEŞEKKÜR

Özel sporculara destek olan tüketicilere teşekkür etmek için P&G, Migros ve Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu, özel bir konser etkinliği düzenliyor. 1-28 Şubat 2013 tarihleri arasında, Migros Mağazaları’ndan her 15 TL’lik P&G alışverişi yapan tüketiciler, çekilişle 23 Mart 2013 tarihinde Ajda Pekkan’ın vereceği “Engel Tanımayanları Destekleyenlere Yıldızlı Teşekkür” konserine çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalayacak.

Özel Olimpiyatlar Projesi çerçevesinde düzenlenen Özel Sporculara Özel Destek Kampanyası’na bugüne kadar 6,5 milyon duyarlı tüketici destek oldu ve kampanya ile 4000’e yakın zihinsel engelli gencin yetiştirilmesine katkı sağlandı. 2004’ten beri devam eden kampanya ile zihinsel engelli gençlerin spor yaparak fizik kondisyonlarının artmasına, özgüven kazanmalarına ve kişisel karar verme becerilerinin geliştirilmesine ortam sağlanıyor.

 

Etiketler: Ajda Pekkan, P&G, Migros
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>