DİĞER HABERLER

Travel Lifestyle Network Bünyesine Türkiye’den İlk Kez Bir Ajans Katıyor

Seyahat ve lüks yaşam tarzı sektörlerine odaklanan ve dünyanın önde gelen bağımsız halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi ajanslarından oluşan küresel bir topluluk olan Travel Lifestyle Network (TLN), ağına Türkiye’den ilk kez bir üye eklediğini duyurdu.
 
   
 
 
     

Privée PR Istanbul, TLN’nin benzer düşünen profesyonellerden oluşan ve sürekli genişleyen ailesine Lizbon’da düzenlenen toplantıda katıldı.

Türkiye'nin ilk butik lüks-yaşam stili alanında hizmet veren iletişim ajansı olan Privée PR Istanbul, TLN'in bir parçası olarak gelecekteki yaratıcı işbirlikleri için hazırlanıyor. Privée PR Istanbul Kurucu Başkanı Arzu Demirer, dünyanın önde gelen profesyonellerini bir araya getiren Travel Lifestyle Network’e, Türkiye’den katılan ilk ajans olmanın mutluluğunu şu sözlerle dile getiriyor; "Lüks seyahat trendlerini takip etmek ve işimizi küresel olarak büyütmek için doğru yerde olduğumuza inanıyoruz. Dünya artık farklı işbirliklerini konuşuyor ve biz de bu ağ içerisinde yaratıcı işbirliklerine imza atacağımızdan eminiz."

TLN'nin küresel varlığı ve işbirlikçi yaklaşımı, üyelerine dünyanın dört bir yanındaki müşterileri için değerli sonuçlar elde etme gücünü verirken, seyahat ve lüks yaşam tarzı konularında en niş hizmet ve imkanları sunma fırsatını sağlıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>