DİĞER HABERLER

Turkcell’den Teknoloji Devrimi!

Artık cep telefonunuzla aynen nakit veya kredi kartıyla olduğu gibi alışveriş yapabileceksiniz. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
CepleÖdeCell ile Turkcell kullanıcılarının cüzdan taşımasına gerek kalmadı!

CepleÖdeCell ile aynen para gibi, kredi kartı gibi cep telefonunuzla da alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor. Bunun için tek yapmanız gereken bir Yapı Kredi Worldcard sahibi olmak.

CepleÖdeCell’den yararlanabilmek için www.teleweb.com.tr adresine girip, Teleweb Club’a üye olarak mobil ödene şifrenizi, kullanacağınız kredi kartı ve cep numaranızı kaydetmeniz gerekli.

Ceple ödeme yapacağınız zaman bankanızın, alışveriş yaptığı şirketin, satın aldığınız ürün ya da hizmetin kodunu ve mobil ödeme şifrenizi yazıp cep telefonunuzdaki YES tuşuna basmanız yeterli...

Kısa mesaj ile gelen onay kodunu satıcıya vererek ürün veya hizmetinizi kolayca alabiliyorsunuz.

Yaptığınız alışverişler kredi kartı hesabınıza yansıyacağından ödemelerinizi de kolayca takip edebileceksiniz. Üstelik işleminiz yapılırken kredi kartı bilgileriniz saklı kaldığı için, CepleÖdecell internette de yapacağınız alışverişleriniz için birebir!

CepleÖdeCell sadece üye kuruluşlarda geçerli olup, ayrıntılı bilgiyi 4440532 veya 4440535 nolu telefonlardan ya da www.turkcell.com.tr/kurumsal_hizmetler ‘i tıklayarak öğrenebilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>