DİĞER HABERLER

Vestel’den rakipsiz kampanya...

Vestel, Haziran ayındaki Euro 2004 futbol keyfini üstün özelliklere sahip televizyonlarla izlemek isteyenler için eşi bulunmaz bir ön ödeme kampanyası düzenledi.
 
   
 
 
     
Vestel’den rakipsiz ürünlerle rakipsiz kampanya

Haziran teslim kampanyasında 9 taksit avantajı ile ödemeleri 2004 yılının tamamına yaymak mümkün.

Türkiye’nin lider beyaz eşya ve ev elektroniği üreticisi Vestel’in Nisan ayındaki ön ödemeli kampanyası ile “yıldız” Vestel ürünlerini 9 taksit imkanı ile almak mümkün. Vestel’in yeni ön ödemeli kampanyası televizyonların yanısıra uydu alıcısı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrikli süpürge ve klima ürün gruplarını da kapsıyor.

Haziran teslim ön ödemeli kampanya ile Euro 2004 Avrupa Futbol Şampiyonası’nı üstün özelliklere sahip Vestel TV’lerden izlemek son derece uygun koşullarla mümkün olacak.

Vestel’in rakipsiz ürünlerinden olan ZX 72 ekran stereo TV ile Onyx Flat 87 ekran 100 hz’nin bu kampanyanın en çok ilgi görecek ürünleri arasında yer alması bekleniyor.

Euro 2004 ile canlanan TV pazarındaki Vestel’in iddialı ürünü Onyx Flat 87, 100 Hz çift tarama, 2 tuner PIP/PAT, virtual Dolby Surround Ses sistemi gibi üstün özelliklere sahip. Vestel ZX-R 72 ekran ise fastext, 3 farklı resim formatı, Pal BG/Secam BG ve Scart’tan NTSC yayınlarını alabilme, çift scart (Scart 2’den S-Video Baglantisi) gibi özellikleriyle öne çıkıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>