DİĞER HABERLER

Yapı Kitabevi yenilendi

Mimarlık, Sanat, Dekorasyon, Teknik, Bahçe- Peyzaj gibi yayınların yanı sıra artık dergi, turizm, hobi, gibi farklı içerikte yayınları da kitapseverlere ulaştıracak.
 
   
 
 
     
YAPI KİTABEVİ YENİLENDİ

KİTAPSEVERLER YAPI KİTABEVİ'NDE BULUŞUYOR

Yapı Kitabevi yenilenen dekorasyonu ve zenginleştirilen içeriğiyle 7'den 70'e her yaştan kitapsevere hizmet vermeye devam ediyor.

32 yıldır Yapı Endüstri Merkezi bünyesinde yapı sektörüne hizmet veren, YAPI Kitabevi yenilendi. Yılbaşından itibaren daha geniş bir yayın portföyüyle, mimarların, mühendislerin ve sanatçıların yanı sıra daha geniş bir kitleye hizmet vermeye başlayan kitabevi sanatseverlerin buluşma noktası olacak.YAPI Kitabevi, dünyanın dört bir yanından getirilmiş, değişik konu ve ilgi alanlarını içeren, onbinden fazla kitap çeşidiyle Türkiye'nin yapı ve mimarlık dünyasında uzman tek kitabevi konumunda. Kurulduğu günden bu yana kitapseverlerin özel kitap siparişlerini de karşılayan YAPI Kitabevi perakende satışın ötesinde kitabevlerine toptan satış ve dağıtım da yapıyor.

Mimarlık, Sanat, Dekorasyon, Teknik, Bahçe- Peyzaj gibi YAPI Kitabevi'nde görülmeye alışılan yayınların yanı sıra artık dergi, edebiyat, hobi, çocuk, oyun-oyuncak, turizm, yemek gibi farklı içerikte yayınları da kitapseverlere ulaştıracak.

Yapı Kitabevi 300 metrekarelik yeni mekanında, kitap-cafe ile kitapseverlere bir keyif kahvesi içme fırsatını da sunacak.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>