DİĞER HABERLER

Zorlu Heimtextil’e Korteks ve Zorlu Linen ile katılıyor!

Zorlu Tekstil Grubu bu yıl Heimtextil’e
hem Korteks hem de Zorlu Linen ile katılıyor !

 
   
 
 
     
Zorlu Tekstil Grubu, 16 yıldır Türk ev tekstili sektörünü Heimtextil’de, başarıyla temsil ediyor...

Zorlu Tekstil Grubu, Almanya’nın Frankfurt kentinde 14-17 Ocak 2004 tarihleri arasında gerçekleştirilen; dünyanın en büyük ve en önemli ev tekstili fuarı Heimtextil’e katılıyor.

Fuara 16 yıldır Korteks markasıyla katılan Grup, bu yıl ilk kez Zorlu Linen’i de Heimtextil aracılığıyla dünya ev tekstili arenasına çıkarıyor.

Zorlu Tekstil Grubu’nun fuardaki toplam 1634 metrekarelik 4 ayrı standında; dünyanın en büyük entegre polyester iplik ve dokuma fabrikalarından biri olan Korteks’te üretilen perde ve gipürler ile Avrupa’nın en büyük entegre ev tekstili fabrikası Zorlu Linen’de üretilen koton bazlı nevresim ve yatak örtülerinin yanı sıra; Fransa’da kurulu Bel-Air fabrikasında tasarlanıp, üretilen nevresimler ve perdeler de fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor.

Zorlu Grubu bu yıl ayrıca; Heimtextil Fuarı’nda, dünyanın seçkin markalarının yer aldığı Salon 1’de yer alma ayrıcalığının mutluluğunu yaşıyor.

Fuarda, Salon 3’te yer alan Korteks standında, “What A Wonderful Colorful” koleksiyonunda yer alan ve 5 farklı tema altında toplanan ürünler “iç dünyanızdaki mutluluğu keşfetmek”konsetiyle, fuar ziyaretçilerini keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Bu 5 tema çerçevesinde üretilen desenlerin isimleri de Yeşil - Mutluluğun Renkleri, Mavi - Deneysel Sevimli, Turuncu – Spices Ethnic Yellow, Ecru – Harmony Natural Beige, Bordo – Traditional Red olarak belirlendi.

Salon 4’te yer alan Bel-Air standında Linen premium, Club Med, Royal Ascot ve Ushuaia adlı nevresim koleksiyonları “Doğal Elyafın Seremonisi” teması altında sergileniyor. Bel-Air’in koleksiyonu ağırlıklı olarak jakar, ipliği boyalı jakar ve %100 ipek kumaşlardan oluşuyor. Fransa’nın en tanınmış ev tekstili markalarından biri olan Bel-Air’in %100’ü 1998 yılında Zorlu Grubu tarafından satın alınmıştı.

Salon 1’de kurulu Zorlu Linen ise, yepyeni bir çizgide, %100 pamuktan üretilen havlu koleksiyonunu ilk kez Heimtextil Fuarı’nda sergiliyor.

Her yıl düzenlenen Heimtextil Fuarı’na tüm dünyadan, yüzlerce firma katılarak, ürünlerini uluslararası bir ortamda sergileme imkanı buluyor. Tekstil sektörü profesyonellerinin uluslararası bakış açısı kazanmaları ve rekabet ortamlarını incelemeleri amacını güden fuarda; yer, duvar ve pencere dekorasyonundan, yatak ve masa örtüsüne kadar her türlü ev tekstili ürünü yer alıyor. Çeşitli forumların da yer aldığı fuar süresince izleyicilere ve katılımcılara yeni ürünleri tanıma ve sipariş verme fırsatı da sunuluyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>