DİZİ

Fox’un Merakla Beklenen Yeni Dizisi TETİKÇİNİN OĞLU’nun Yayın Tarihi Duyuruldu

Temponun giderek yükseleceği ve izleyiciye heyecanlı dakikalar yaşatacak “Tetikçinin Oğlu”, ilk bölümüyle 11 Nisan Salı günü FOX izleyicisiyle buluşacak.
 
   
 
 
     

Yapımını O3 Medya ve Same Film'in, yapımcılığını Saner Ayar ile Ömer Durak'ın üstlendiği, genel hikaye ve senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın ile Emre Aybek'in oturduğu “Tetikçinin Oğlu” dizisinin yayın tarihi duyuruldu.

BODRUM’DAN SÜRPRİZ BİR KARE GELDİ!

Tarih duyurusuyla beraber hayranları sevindirecek sürpriz bir fotoğraf karesi de paylaşıldı. Oyuncular, fotoğraf karesi için dizinin çekim yeri olan Bodrum’da kamera karşısına geçti.

Dizide Timuçin Esen ve Şevket Çoruh'a; Genco Özak'ın yanı sıra, Sezin Akbaşoğulları, Serhat Kılıç, Bahar Şahin, Esra Kızıldoğan ve Baran Can Eraslan gibi birbirinden değerli oyuncular da eşlik ediyor.

“Tetikçinin Oğlu”nda; kırk yılın dostu Korkmaz (Timuçin Esen) ve İskender (Şevket Çoruh) oğulları için kıyasıya bir çatışmaya girerler. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Oğlunun öcünü almaya çalışan İskender geçmişi ile yüzleşecek; yıllar sonra oğlu Metin'i (Genco Özak) bulan Korkmaz ise yeniden baba olmayı öğrenmek zorunda kalacaktır.

“Tetikçinin Oğlu”, 11 Nisan Salı itibarıyla her salı saat 20.00’de FOX’ta.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>