DİZİ

“Paramparça”Reytingleri Altüst Etti

Sezonun merakla beklenen aşkı“Paramparça” Pazartesi birincisi...
 
   
 
 
     

PAZARTESİ PARAMPARÇA!

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirket Endemol’ün Türkiye’de yapımcılığını yaptığı ilk dizi olan ve başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya’nın paylaştığı “Paramparça” hem Tüm Kişiler hem de AB Sosyo Ekonomik grupta reytinglerde birinciliğe oturdu.

İKİNCİ BÖLÜMÜYLE EKRANA GELEN DİZİ PAZARTESİ DENGELERİNİ DEĞİŞTİRDİ


Paramparça; A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 7,26 reyting ve yüzde 17,83 izlenme payı, Tüm kişilerde de yüzde 7,72 reyting, yüzde 18,75 izlenme payı ile milyonları ekran başına kilitledi ve yine günün en çok izlenen dizisi oldu.

ilk kez bir dizide bir araya gelen Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı Paramparça’nın senaryosu Aliye, Binbir Gece gibi unutulmaz dizilere imza atan Yıldız Tunç tarafından kaleme alındı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Yersiz Yurtsuz, Asi, Gönülçelen, Kayıp Şehir ve Tatar Ramazan dizilerinin başarılı yönetmeni Cevdet Mercan oturuyor.

PAZARTESİ AKŞAMI STAR TV’DE


Farklı zamanlarda yaşanan iki kaza ile yolları kesişen 6 kişinin ayrılmaz bağlarla birbirlerine bağlanmasını ele alan, sezonun en iddialı dizisi Paramparça, her Pazartesi günü saat 20:30’da Star TV’de. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>