DİZİ

Paramparça’ya “Pardon” Deyip Girdi!

Pazartesi akşamları Türkiye’yi ekran başına kilitleyen ‘Paramparça’nın güçlü kadrosuna, Hümeyra’nın ardından başarılı oyuncu Şükran Ovalı da katıldı.
 
   
 
 
     

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığında çekilen ‘Paramparça’nın 22 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak 54. bölümünde ilk kez ekrana gelecek olan Şükran Ovalı, izleyicinin karşısına ‘Psikiyatrist Ayşe’ karakteriyle çıkacak.

Cihan (Erkan Petekkaya)’ın toplantı yaptığı salona yanlışlıkla girerek “Pardon, çok pardon” sözleriyle iki sezondur zirvenin sahibi olan ‘Paramparça’ya dahil olan Şükran Ovalı 54. Bölüm tanıtımında yer verilen bu sahne ile çok beğenildi.

Daha önce Erkan Petekkaya ile oynadığı ‘Yeni Dünya’ filminin yanı sıra ‘Bir Bulut Olsam’, ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’, ‘Leyla İle Mecnun’, ‘Şeref Meselesi’ gibi sevilen pek çok dizide canlandırdığı karakterler ile de izleyicinin beğenisini kazanan Şükran Ovalı’nın yer alacağı 54’üncü bölüm 22 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak.

Paramparça 54. Bölüm tanıtımı

Link: https://youtu.be/xqiLnqW4F-Q

HARUN NE ŞİMDİ NE YAPACAK


Paramparça’nın 22 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak 54. Bölümünde, Cihan ile Dilara’nın evlenecekleri öğrenen Harun ne yapacak? Evlilik kararı Cihan’ın hayatını nasıl etkileyecek? Ozan ve Cansu, Dilara’yı affedebilecek mi? Maide kimin peşine düşecek?

PARAMPARÇA | 54. BÖLÜM | 22 ŞUBAT PAZARTESİ | 20.00 |STAR TV

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>