ESTETİK

Sonbahar Düğünleri İçin Estetik Öneriler

Yaz ayları düğünler için özel önem taşır...
 
   
 
 
     

Ancak sonbahar da düğünler için limonata tadında havalarla ev sahipliği yapıyor. İşte sonbaharın bu güzel günlerinde düğün hazırlıkları yapanlar için bazı güzel öneriler sunuyoruz size.

Estetik Cerrah Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu düğün öncesi keyifli ama heyecanlı süreçte gelinleri ufak ve sihirli dokunuşlarla nasıl güzelleştirdiklerini anlattı.

Gelin olmak her kadının hayatındaki en unutulmaz an. Bazen uzun bir süreç sonunda bazen ise yıldırım aşkıyla bir çırpıda yaşanan harika bir deneyim.

Düğün dönemindeki en önemli kısım ise gelinlerin kişisel hazırlık sürecidir. Düğün mekanından, davetli listesine, saçtan makyaja uzanan hazırlıklar bittikten sonra sıra nasıl bir gelin olunacağına gelir. Bu noktada gelinlik seçimi ve kişisel bakım hazırlıkları sürecin belki de en stresli kısmını oluşturur. Bu süreci stresten kurtarıp heyecanlı ve keyifli bir hale dönüştürmek elinizde.

İşte hayallerinizi süsleyen bu masaldaki peri için Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu'nun önemli önerileri var;


Özelikle sonbahar ve kış düğünlerinde yaz boyu alınan kiloların ve güneşin zararlı ışınlarının yarattığı etkileri yok etmek gerekiyor. Bunun için düğün ya da nikah süreci öncesinde ihtiyaç duyduğunuz bölgelerde Laser Lipoliz ise incelme uygulamaları faydalı oluyor.

Ayrıca yüz bölgesinde minik botoks dokunuşlarıyla yüzünüzde daha sağlıklı ve enerjik bir ifade oluyor. Yine kolagen dolgular ile cildinizi kusursuz bir hale getirmek mümkün.

Önerdiğimiz bir diğer sağlıklı yöntem ise PRP uygulamasıdır. Vücuttaki yaşlı ya da yıpranmış dokuların PRP yöntemi ile uyarılması ile dokunun gençleşmesi sağlanıyor.

Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu cilt gençleşmesi için Kök Hücre uygulamasını öneriyor. Yüz, göz çevresi, el, boyun gibi pek çok farklı bölgede Kök Hücre uygulaması ile cilt gençleştirilip, güzelleştiriliyor.

http://www.shambala.com.tr/lazer-lipoliz.php
http://www.shambala.com.tr/kok-hucre-tedavisi.php 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>