EVLİLİK

Gelinlere, Düğün Öncesi Unutulmaz Hamam Keyfi

Yemyeşil doğası ve İstanbul’u kucaklayan konumu ile dört mevsim sonsuz konfor ve eğlenceyi yaşayabileceğiniz bir adres daha…
 
   
 
 
     

Güral Sapanca Wellness Park bünyesinde hizmet veren Aliva SPA, düğün mevsiminin açıldığı bugünlerde gelinlere düğün öncesi arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirebilecekleri, unutulmaz bir hamam keyfi sunuyor.

Aliva SPA’nın “Gelin Hamamı” paketiyle büyük güne hazırlanan gelin adayı, ılık göbek taşı üzerinde uygulanan kese ve bal masajından oluşan sultan hamamı uygulamasıyla tüm yorgunluğunu ve stresini atıyor. Kına ritüeli ve dansözle renklenen program saat 22.00’da başlayıp 00.00’a kadar devam ediyor. En fazla 25 kişilik bir grubun ağırlanabildiği “Gelin Hamamı” paketinde misafirlere kına eğlencelerinin vazgeçilmezi olarak meyve ve limonata ikram ediliyor.

“Gelin Hamamı” paketini satın alan gelin adaylarına, özel yenileyici cilt bakımı uygulaması Aliva SPA’dan hediye.

Güral Sapanca Otel, TEM Sapanca çıkışında yer alan Kırkpınar Köyü’nde ormanla çevrili 85.000 m² alan içerisinde 33.000 m² kapalı alana sahip, doğa manzaralı olarak konumlandırılmıştır. Ayrıca tesisin İstanbul’a uzaklığı 125 km; Sabiha Gökçen havaalanına uzaklığı ise 85 km’dir.

“Gelin Hamamı” paket fiyatı: 1.500 TL.

VERİLEN HİZMETLER:

SPA merkezi, fitness center, havuzlar, çocuk kulübü, spor aktiviteleri, alışveriş (3 farklı mağaza) toplantı ve kongre: balo ve konferans salonları… Güral Sapanca Otelinde toplam 291 oda bulunuyor. Standart odalar, engelli odaları, bağlantılı odalar, junior suit, senior suit, executive odalar, executive suit, kral dairesi…

GÜRAL SAPANCA WELLNESS PARK HOTEL


Adres: Kırkpınar Sapanca – Sakarya
Tel: 0 264 592 30 30
Faks: 0264 592 3009
e-mail: info@guralsapanca.com
Web Adresi: www.guralsapanca.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>