GÜNDEM

Dünyanın En Ünlü Lobicileri İkna Sanatının Sırlarını Lobicilik Okulu’nda Anlatacak

İstanbul Liderlik Enstitüsü ve İstanbul Şehir Üniversitesi tarafından 23-26 Ekim tarihlerinde düzenlenecek...
 
   
 
 
     

Lobicilik Okulu “Halkla İlişkiler ve Savunuculuk Sertifika Programı” kapsamında, dünyanın en iyi lobicilerini Türkiye’ye getiriyor.

Özellikle batılı ülkelerin siyasal sistemlerinde bir köprü vazifesi gören lobicilik, geniş kapsamı ve katılımcılarıyla dikkat çeken Lobicilik Okulu’nda tüm detaylarıyla İstanbul Şehir Üniversitesi’nde ele alınacak.

İstanbul Şehir Üniversitesi ve İstanbul Liderlik Enstitüsü tarafından 23-26 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Lobicilik Okulu, üniversite öğrencilerinden iş adamlarına, yöneticilerden akademisyenlere kadar alanlarında farkındalık oluşturmak isteyen herkese açık olacak.

“Evet” - “Hayır” sanatından “not tutma”ya kadar ikna aşamasında kullanılan modern stratejilerin aktarılacağı programda; James William Pardew (ABD Eski Bulgaristan Büyükelçisi), G. Lincoln McCurdy (Turkish Colaition of America Başkanı), Gligor Tashkovich (Makedonya Eski Yatırım Bakanı), Lydia Borland başta olmak üzere lobiciliğin duayenleri saha tecrübelerini de katılımcılarla paylaşacak.

Katılımcılara Washington D.C’de Staj İmkânı

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı’nın çözüm ortaklığında dört gün sürecek program sonunda tüm katılımcılara tüm dünyaca kabul edilen bir katılım sertifikası verilirken, arzu eden katılımcılara Washington D.C’de staj yapma imkânı da sunulacak.

23 Ekim’de seçkin konukların katılımıyla başlayacak programa www.sehir.edu.tr ya da www.istanbulleadership.com adreslerinden başvuru yapılabilir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>