GÜZELLİK

AVON Yaşlanma Karşıtı ANEW 20.Yaşında

“Kendine güvenen kadınları sahneye davet ediyor!”
 
   
 
 
     

AVON’un 20 yıldır kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan ANEW Serisi, 20. yıl dönümünü kendine güvenen kadınlarla kutlayacak. ANEW ürünlerinin 20. yıl dönümü nedeniyle “AVON- ANEW Kendine Güven Sahneleri” etkinliğini başlatan AVON, yeni “ANEW Ultimate 7S Serisi” ni de tanıttı.

126 yıldır kadınların hayatını güzelleştirmek için çalışan, dünyanın önde gelen güzellik şirketi AVON’un, kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan ANEW Serisi 20.yıl dönümünü kutluyor. AVON, ANEW Serisi’nin 20. yılında, kadınları kendilerine duydukları güveni paylaşmak üzere “AVON- ANEW Kendine Güven Sahneleri”’ne davet ediyor. 27 Mart tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen “AVON-ANEW Kendine Güven Sahneleri” ve yeni “ANEW Ultimate 7S Serisi” nin tanıtım toplantısına Sunucu Zahide Yetiş, Yaşam Koçu Tülin Kahvecioğlu, Dermatolog Güneş Ertürk, AVON Türkiye Satış Direktörü Gülay Başaran ve AVON Türkiye Pazarlama Grup Müdürü Çağla Özdoğan katıldı.

“KENDİNE BAKAN KADIN HER YAŞTA GÜZELDİR VE KENDİNE GÜVENİR.”

ANEW Serisi’nin 20 yıldır kadınlara, “kendilerine bakarak her yaşta güzel hissetmeleri ve kendilerine güvenmeleri” için destek olduğunu belirten AVON Türkiye Pazarlama Grup Müdürü Çağla Özdoğan şunları söyledi:

“126 yıllık AVON deneyimi ve bilgi birikimi ile geliştirilen ANEW Serisi yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri, her yaşta genç görünmeleri için kadınlara ihtiyaç duydukları tüm ürünleri sunuyor. Kadınların kendilerine olan güvenleri, 20 yıldır ANEW Serisi ile ortaya koyduğumuz güzellik anlayışına ilham veriyor. Kendine bakan kadının her yaşta güzel olduğuna inanıyor, en ileri teknolojileri kullanarak sürekli geliştirdiğimiz ANEW Serisi ile genç görünmek konusunda kadınlara destek oluyoruz. ANEW Serisi’nin 20. yıl dönümünde sahne, kendine güvenen kadınların diyoruz. Serimiz, yeni ürünlerle yıl boyunca genişlemeye ve kadınların kendine güvenini perçinlemeye devam edecek. İlk olarak, bugün yeni ANEW Ultimate 7S Serimizi tanıtıyoruz. 7 gençlik proteinini harekete geçirmek üzere formüle edilen Pro 7 Sirtuin teknolojisi ile geliştirilen yenilikçi seri, yaşlanma karşıtı bakımda etkin sonuçlar yaratıyor.”

AVON- ANEW KENDİNE GÜVEN SAHNELERİ İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR’DE KURULUYOR

ANEW Serisi 20. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen “AVON - ANEW Kendine Güven Sahneleri Projesi”nde kendine güvenen kadınlar İstanbul, Ankara ve İzmir’deki alışveriş merkezlerine kurulacak sahnelere davet edilecekler. Sahnede paylaşılan kendine güven mesajları ANEW Türkiye Facebook sayfası facebook.com/AvonTurkiye’de paylaşılacak. Kendine güven sahneleri dışında da tüm Türkiye’den katılımcı kadınlar kendilerine güven mesajlarını fotoğraf veya videoları ile birlikte sayfaya yükleyerek etkinliğe katılabilecekler. Etkinlik süresince kendine güven mesajının paylaşıldığı platformda, fotoğrafları veya videoları ile en çok beğenilen 20 mesajın sahibi 20 kadın iPad, başvuruda bulunan ilk 2.000 kadın ise ANEW Ultimate 7S Gündüz Kremi ile ödüllendirilecek.

DÜNYA KADINLARI DAHA GENÇ GÖRÜNÜMLÜ BİR CİLT İÇİN 20 YILDIR ANEW SERİSİ’NE GÜVENİYOR

AVON’un 100 yılı aşkın bir geçmişi olan Ar-Ge merkezinde yüzlerce bilim insanı tarafından formüle edilen ANEW Serisi, yepyeni teknolojilerle geliştirilmiş ürünleri ile 20 yıldır yaşlanma karşıtı cilt bakımında uzman bir marka konumunu koruyor.

AVON, 20 yıldır ANEW Serisi ile kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, güzellik dünyasında devrim yaratan yaşlanma karşıtı üstün teknolojiler ve erişilebilir fiyatlar ile birlikte sunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>