GÜZELLİK

Bahara zinde girin…

Baharı zinde karşılamak isteyenlere farklı masaj seçenekleri..
 
   
 
 
     
Yoğun iş ortamından, trafikten, stresten bir an olsun uzaklaşmaya ne dersiniz? The Marmara Otelleri uzman kadrosu, özel masaj seçenekleri ile konuklarına bahara tazelenerek girme fırsatı sunuyor. İsveç masajından, aramoterapiye, bali masajından reflexologi masajına kadar birçok masajın uzmanları tarafından uygulandığı The Marmara Otellerinde geçireceğiniz masaj seansı sonrasında bahara daha zinde gireceksiniz.


The Marmara Antalya’da
Karma Özel Marmara Masajı…

Muhteşem Akdeniz manzarası ile ünlü falezlerin kıyısında yer alan dünyanın ilk ve tek dönen oteli The Marmara Antalya’nın, masaj programında yer alan Özel Marmara Masajı ve Dinlenme Terapisi (Reflexologi) dikkat çekiyor. 3 masajın karmasından oluşan Özel Marmara Masajı, tüm kas ve eklemlere yönelik olarak tüm vücuda uygulanıyor ve streching hareketlerini de içeriyor. Vücudun sadece dizden aşağısına, ayak tabanı ağırlıklı uygulanan Reflexologi masajında ise ayak tabanlarında bedenin tüm bölgelerine karşılık gelen refleks noktaları belli bir basınç ile uyarılıyor.


Türkiye’nin En İyi Spa Oteli
The Marmara Bodrum

Türkiye’nin en iyi Spa Oteli ünvanına sahip The Marmara Bodrum baharı karşılamak için
yolu Bodrum’a düşenleri kışın yorgunluğundan arındırmak üzere Spa’sına bekliyor. Uzmanların yaptığı özel Bali ve Tai Masajı, yeşilçay, üzüm, çikolata veya yosunla yapılan vücut bakımları yenilenmenizi ve baharın tazeliğini yaşamanızı sağlıyor.

The Marmara İstanbul
Stresten ve yorgunluktan kaçış

İstanbul’un yorucu temposundan bunalıp dinlenmek, günün stresini ve yorgunluğunu atmak için The Marmara İstanbul’un masaj programında yer alan Shiatsu (parmak baskı) masajı ve foot reflexologi masajları birebir. Özlü yağlar ile yapılan, canlandırıcı ve kan dolaşımını arttırıcı etkisi ile kas ağrılarından arınıp kendinizi rahatlamış ve yenilenmiş hissedeceğiniz spor masajı ise yoğun tempoda çalışan ve yaşayan, kuvvetli masaj sevenler için ideal bir terapi.

The Marmara Otellerinde Masaj seanslarının fiyatları süre ve çeşidine göre 60 YTL ile 160 YTL arasında değişiyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>