GÜZELLİK

Baharda Ruhunuzu Avon İle Canlandırın!

Güzelliğe değer katan AVON; ilkbaharın canlandırıcı gücünü, ferah ve etkileyici kokulara dönüştürerek kadınların beğenisine sunuyor.
 
   
 
 
     

Yeni AVON Beautiful Butterfly’ın canlılık uyandıran kokusu; narin, parlak ve iyimser etkisiyle kelebeklerin kanat çırpmasındaki zarafeti ve hafifliği andırıyor.

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası* AVON, ilkbahardan ilham alarak tasarladığı yeni parfümüyle yaşamını canlandırmak isteyen kadınlara sesleniyor. Yeni AVON Beautiful Butterfly; içeriğindeki bergamot, pembe gardenya ve kadifemsi misk kokularının büyüleyici birlikteliği ile fark yaratıyor. Bahar ruhunu notalarında taşıyan bu benzersiz koku, canlılığı ve iyimserliği çağrıştırıyor.

Baharın canlandırıcı gücünü içinizde uyandıran Yeni AVON Beautiful Butterfly; ferah kokusunu roll-on deodorant ile tamamlarken, gün boyu kendinizi temiz hissetmeniz için sizlere eşlik ediyor. AVON’un; kelebeklerin zarif kanatlarıyla coşkulu uçuşunu andıran heyecan verici kokusunu ilk siz keşfedebilir, baharı herkesten önce karşılayabilirsiniz.

AVON Beautiful Butterfly EDP, 50 ml - Kampanya fiyatı; 35,95 TL
AVON Beautiful Butterfly Antiperspirant Roll On Deodorant, 50 ml – Kampanya fiyatı; 4,95 TL


* Euromonitor 2014 Türkiye parfüm sektörü, toplam perakende kanalı, her bir alt marka bazlı perakende satış verilerine göre.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>