GÜZELLİK

Cildinize gençliğini geri verin...

Herbalife’ın günlük yenileyici bakım kremi Skin Activator, dış etkilerle yıpranan cildin görüntüsünü iyileştiriyor
 
   
 
 
     
Herbalife, yenileyici cilt bakım ürünü ile cildinize gençliğini geri vermeyi hedefliyor. Herbalife, vitamin ve bitki özlü ürünlerin aktif maddelerinden yararlanarak, Skin Activator’ı geliştirdi.


Skin Activator® Günlük Bakım Kremi, glucosamine içeren aktif beslenme prensiplerine göre geliştirildi. Glucosamine katkı maddesiyle cilde uygulanan bağımsız testler etkileyici sonuçlar verdi. Bu katkı maddesi, cildin ince çizgiler ve kırışıklıkların oluşmasına karşı direncini artırırken, var olan ince çizgilerin görünümünün azalmasına da yardımcı oluyor. Skin Activator®’da doğal kaynaklardan elde edilen üç güçlü katkı maddesi birleştirildi; antioksidan özelliği olan yeşil çay; nemlendirici faydalarıyla bilinen badem yağı ve cildin dayanıklılığını artırarak, yaşlanma görüntüsünü azaltmaya yardımcı olan şeker.

Doğal, yeşil bir paket içerisinde ve hafif bir yeşil çay kokusuna sahip olan Skin Activator® kremi her tür cilt tipine uygun ve gece-gündüz düzenli cilt bakım rutinin bir parçası olarak kullanılabilir. Düzenli kullanıldığında cildin, daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>