GÜZELLİK

Cilt bakımında yeni yöntem

evelle, yepyeni bir cilt bakım ürünüdür. Ürün, sıradan kremlerin ve losyonların ulaşamadıkları derin cilt katmanlarını harekete geçiren biyolojik olarak aktif bileşikler içermektedir.
 
   
 
 
     


evelle, vücuda, sağlıklı, pürüssüz ve esnek bir cilt oluşturması ve cildi yaşlanma sürecine karşı koruması için gerekli olan besin maddelerini sağlamaktadır. Ürün, krem ve losyon gibi günümüz cilt bakım ürünlerinin yerini almamaktadır; aksine, konvansiyonel cilt bakım tekniklerinin kendi sınırlarına ulaştıkları noktada görevi devralmaktadır.evelle içerisinde yer alan etken bileşikler, cilt üzerinde bilimsel olarak belgelenmiş koruyucu ve besleyici etkiye sahip olduğu söykeniyor. İstenilen etkiyi sağlama anlamında beraber hareket etmekte olan bir dizi etken madde söz konusudur ancak bunların arasında en önemli olanları; stabilize edilmiş kolajene sahip bir bitki özü olan Piknogenol, cilt yapısını iyileştiren ve cildi daha esnek bir hale getiren proteinlere ve polisakkaridlere sahip olan Bio-Marin, ve cilde, saçlara ve tırnaklara esneklik ve güç kazandıran silikondur. Vücudunuza bu ve diğer etken maddeleri sağlayarak, onun en üst düzeyde koruyucu etkiyi almasını sağlamaktasınız. evelle’in ana fonksiyonları şunlardır :

- Cildi esnek ve güçlü bir hale getirmek

- Kırışıklıklara ve pigmentasyon değişimlerine yol açan yaşlanma işaretlerine karşı mücadele etmek

- Cildin nemi muhafaza etme yeteneğini arttırmak

- Cilt hücrelerini koruyan fazladan antioksidan sağlamak

- Saçınıza dolgunluk ve parlaklık sağlamak

- Tırnaklarınızı güçlendirmek

evelle besin maddeleri ve doğal tedaviler üreten bir firma olan Pharma Nord tarafından üretilmektedir. Ürün eczanelerde mevcuttur.

Önerilen satış fiyatı : 135 YTL


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>