GÜZELLİK

Clean&Clear`dan Facebook`da Nokta Atışı Kampanya!

Siyah noktalara sahip olmak ve Facebook profil fotoğraflarında kötü çıkmak...
 
   
 
 
     

Gençleri tanıyan ve onların iki büyük endişesinin bunlar olduğunu bilen Clean&Clear Türkiye, yayına aldığı “Nokta Atışı” uygulaması ile gençlerin meraklarını gideriyor, onlara keyifli anlar sunuyor. Clean&Clear ürün müdürü Caner Kırateli, gençlerle iletişimde artık dijitalin olmazsa olmaz bir konuma geldiğini ve önümüzdeki dönemlerde de çalışmalarının devam edeceğini belirtiyor.

Uygulamada kişiler, arkadaşlarının fotoğraflarını “Siyah Nokta” veya “Son Nokta” butonları ile oylayabiliyor. En az 10 arkadaşına oy verdikten sonra ise, kendi fotoğraflarından en çok “Siyah Nokta” ve “Son Nokta” oyları almış olanlarını görebiliyor. Kampanya sonunda en çok “Son Nokta” alanlar arasından bir kişi Blackberry Curve Cep Telefonu, 3 kişi de Profesyonel Fotoğraf Çekimi kazanacak. Ayrıca uygulamaya katılanlar arasından çekiliş ile her hafta 3 kişi de Clean&Clear Hediye Sepeti’ne sahip olmak üzere seçilecek.

Siz de arkadaşlarınızın fotoğraflarına oy vermek, kendi fotoğraflarınız ile ilgili neler düşünüldüğünü öğrenmek, üzerine bir de hediye kazanma şansı yakalamak için Clean&Clear Türkiye Facebook sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>