GÜZELLİK

Giydikçe incelin...

Kozmetik sektöründe 26 yıllık deneyime sahip Kozmosan, Fransa’dan ithal ettiği Lipozone inceltici çorap ile inceltici ürün yelpazesine bir yenisini daha ekledi.
 
   
 
 
     
Kozmosan; Goemar Laboratuvarları’nca geliştirilen inceltme uzmanı “Lipozone İnceltici Çorap“ ile Türk kadınına gündelik hayatında zahmetsizce kendiliğinden incelme olanağı sunuyor.

İnceltici özelliği klinik deneylerle kanıtlanan Lipozone Çorap, formülünde bulunan mikro kapsül biçimindeki inceltici aktif bileşenler sayesinde sadece 21 gün süresince günde 8 saatlik bir kullanımla bacak ve basen bölgesinde 2.2 cm.’ lik incelme sağlıyor. Lipozone’ un başlıca aktif içeriği olan kafein, Shea Butter molekülleriyle birlikte metabolizmayı harekete geçiriyor ve yağ hücrelerinin eritimini hızlandırıyor. Diğer bir aktif içerik olan bezelye yağı ise cilde yumuşaklık ve nem kazandırıyor. İnceltici özelliğinin yanı sıra 20 D.’ lik dokumasıyla lüks bayan çorabı olarak da kullanılabilen Lipozone, 5 yıkamaya kadar inceltici etkisini koruyor.Siyah ve ten rengi olmak üzere iki ayrı renkte ve 4 beden seçeneğiyle satışa sunulacak olan Lipozone inceltici çorabın satış fiyatı 39.500.000 TL’dir.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>