GÜZELLİK

Her Sarışın Daha Da Sarışın Olmak İster!

İçinizde bir yerlerde zaptedemediğiniz bir sarışın var ise, hiç durmayın, biraz daha sarışın olmanın tadını çıkarın!
 
   
 
 
     

Güneş yokken bile aydınlatıcı etkisini hissedin!

Saçları bir sarışının en değerli hazinesidir. Hiçbir sarışın, sarışınlığa doymaz, güneşin saçlarında yarattığı aydınlatıcı etkiden vazgeçemez.

Dünyada saç renklerine özel ilk bakım serisini geliştiren John Frieda sarının bir saç renginden çok daha fazlası olduğunuGo Blonder Serisi ile bir kez daha kanıtlıyor.

John Frieda Collection Go Blonder Lightening Shampoo and Conditioner - Sarı Saçlara Güneş Işıltısı İçin Şampuan ve Saç Bakım Kremi doğal, boyalı veya gölgeli sarı saçların rengini hafifçe aydınlatmaya yardımcı oluyor. Narenciye Özü ve Papatya ile oluşturulan formül, saçın kütikül tabakasını sıkılaştırarak ve saçın en iç tabakasını güçlendirerek saçınızın daha sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor, saçlarınızın sanki güneş ışığına maruz kalmış ve aydınlanmış gibi bir görüntüye kavuşmasını sağlıyor.

SAÇ BAKIMINDA BİR İLK: GÜNEŞ YOKKEN BİLE, TÜM YIL BOYUNCA SAÇLARINIZDA GÜNEŞİN AYDINLATICI ETKİSİNİ FARK EDİLEBİLİR ŞEKİLDE GÖRMENİZE YARDIMCI OLUR.

John Frieda markasının yaratıcı renk direktörü ve dünyaca ünlü sarışın yıldızların saçlarını boyayan baş saç artistlerinden olan Nicola Clarke;

“Sarışınlar sadece sarışın olmayı seviyor. Sarışın müşterilerim, bana sürekli tatildeyken güneşin saçlarında yarattığı aydınlatıcı etkiye muadil bir etkiyi yaratabilmenin yolunu soruyorlar. Görünüyor ki sarışında daima daha da sarışın olmak istiyor ama hala doğal görünümlerinden taviz vermek istemiyorlar. Go blonder ürünleri daha önce hiçbir şampuan ve bakım kreminde görmediğiniz güneşin aydınlatıcı etkisine ulaşmanız için mükemmel bir seçim” diyor.

John Frieda Collection Go Blonder Lightening & Conditioner Fiyat: 24.50 TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>