GÜZELLİK

İpek gibi pürüzsüz bir cilt için...

Cildimizin ipeksi bir görünüme sahip olmasını kim istemez ki…. İşte Kanebo’dan inanılmaz yumuşak ve etkileyici bir ürün: SILK SKIN SMOOTHER (krem) ile SILK SMOOTH POWDER (pudra)
 
   
 
 
     
COSMO EDİTÖRÜN TERCİHİ

Çok eski tarihlerden bu yana kadınların güzelliklerini artırmak için tercih ettikleri etkili bir yöntemdi... 70 yıl önce Kanebo, ipeğin gücünün farkına vararak, farklı yerlerde kullanma çalışmalarına başladı.

Tekstilden kozmetiğe, güzelliğin yeni efsanesi artık yaratılmış oldu. Avrupa pazarına girişinin 25. Yılı olan Kanebo, The Silk ürününü pazara sunarak kutladı.İpek üretimi, 1930’lu yıllarda Japonya’da en önemli endüstrilerden biriydi. Sanji Muto’nun yeni bakış açısıyla, ipeğe yeni bir anlayış kazandırıldı ve yeni Kanebo efsanesin kapıları açıldı.

Muto’nun İpek fabrikasına ziyaretlerinden birinde, kadın işçilerin ellerinin güzelliğinin farkına vardı ve işçiye bunun neden kaynaklandığını sorduğunda, işçinin cevabı şöyle oldu,"Hiçbir fikrim yok fakat ipek üstünde çalışmayı çok seviyorum"

Bunun üzerine o zamanlarda Kanebo’nun başkanı olan Muto, kızın elini eline aldı ve "İşte ipek, ellerinin yumuşak ve pürüzsüz olmasının sebebi bu. Eminim ki ipeğin içeriğinde daha bilmediğimiz nice güçler gizli, bir an önce bunu araştırmaya başlamalıyız" dedi.

Bu dönüm noktasından sonra tekstil firması olan Kanebo, ipek özütlerini kullanarak kozmetik dünyasına adım atmak için gerekli araştırmaları başlattı.


SILK SKIN SMOOTHER (krem) ile SILK SMOOTH POWDER (pudranın) kombinasyonuyla, cilt bakımında inanılmaz derecede yumuşak ve etkili bir anlayış başlamış oldu.SILK SKIN SMOOTHER

İçeriğindeki ipek özütleri ile cildi nemlendiren, yumuşatan ve ipek gibi pürüzsüz bir yapı kazanmasını sağlayan muhteşem bir krem.
Krem cildin yüzeyine çok çabuk yayılıp emilerek cilde; sıkı, pürüzsüz ve aynı zamanda nemli bir yapı kazandırıyor.SILK SMOOTH POWDER

Kesinlikle eşsiz olan bu pudra; cildi bir yandan yumuşatıp pürüzsüzleştirirken, diğer bir yandan da kurumasını engelliyor.
Pudranın en önemli özelliği, cilde verdiği muhteşem parlaklık ve bıraktığı yumuşak etki…

Özellikleri

The Silk’in yapısında bulunan "İpeğin Kolejen Destekçileri" cilde derinlemesine nüfus ederek, daha sıkı ve çekici bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Silk Smooth Powder,cildi içeriğindeki karışım sayesinde, yüzeyindeki sert tabakaları canlandırarak, yumuşak, pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşturuyor..

"Çifte İpeksi Nemlendirme" ipeğin içeriğinde bulunan doğal nemlendirici sayesinde, cilde çok çabuk nüfus ederek yumaşak bir yapı kazandırıyor.

Bütün Cilt tiplerine uygundur.


SATIŞ FİYATI:
238,000,000 TL

Ürünü tüm seçkin Parfümerilerde satın alabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>